Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Виставка технологій хімічної промисловості

На виконання доручення першого заступника голови облдержадміністрації від 05.12.2014 до листа Міністерства економічного розвитку та торгівлі України від 02.12.2014 року №80-08/42117-03 повідомляємо, що в період з 15 по 18 листопада 2015 року у м. Кєльце (Польща) буде проведений Перший Глобальний Саміт з питань хімічної захищеності та безпеки, а також виставку-ярмарок технологій хімічної промисловості.

Основною метою Саміту є покращення спроможностей державного та приватного секторів у забезпеченні хімічної безпеки та захищеності, встановлення контактів та обмін кращими практиками та досвідом, активізація національної та міжнародної співпраці у цій галузі.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись на сайті Мінекономрозвитку в рубриці «Виставкова-ярмаркова діяльність».

Вернуться