Вітали медиків району

13 червня 2013 року в м. Тульчині відбулись районні урочистості з нагоди Дня медичного працівника за участю голови райдержадміністрації Анатолія Бузіка, голови районної ради Олексія Авраменка, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, керівника апарату райдержадміністрації Олександра Леонтьєва, завідувача сектору з питань охорони здоров’я райдержадміністрації Галини Роспутної, головних лікарів ЦРЛ та РЦПМСД, керівників, працівників лікувально-профілактичних закладів району, представників комунальних ЗМІ. Керівники району привітали присутніх з наступаючим професійним святом, розповіли про хід медичної реформи в районі, зокрема, щодо формування первинного та вторинного рівнів надання медичних послуг населенню, вручили групі кращих працівників галузі Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради з відповідним матеріальним заохоченням. Вітання учасникам зібрання звучали від керівництва ЦРЛ, РЦПМСД, районної організації Товариства Червоного Хреста України, настоятеля лікарняного храму, протоієрея Романа (Рудакова) тощо.