Вітання голови Нацдержслужби України

Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітанняз нагоди нашого професійного Дня державної служби!
Державна служба є ключовою ланкою в системі публічного управління, що забезпечує стабільність держави та суспільства.
Саме ваша щоденна сумлінна праця є запорукою ефективного вирішення важливих питань соціального і економічного розвитку та підвищення рівня добробуту громадян.
Нехай і надалі ваш професіоналізм, наполеглива праця та відданість справі сприяють розвитку України як демократичної європейської держави.
Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя та нових творчих здобутків у професійній діяльності.

Щиро Ваш

Голова Нацдержслужби України                     В’ячеслав Толкованов