Вітання начальника управління державної служби Головдержслужби України у Вінницькій області

Шановні державні службовці Вінниччини!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем державної служби!
Ваш внесок у становлення та розвиток незалежної Української держави є безцінним. Державний службовець – це представник особливої професії, що несе відповідальність за стан справ як у конкретному регіоні, так і у державі в цілому.
Нехай і надалі Ваш професіоналізм, високі моральні та ділові якості, відданість справі сприяють зміцненню стабільності у суспільстві, економічному зростанню України, підвищенню добробуту громадян.
Міцного здоров’я, наснаги, невичерпної енергії та нових здобутків у виконанні Вашого почесного і відповідального обов'язку на благо України та її народу!

Начальник управління
державної служби Головдержслужби України
 у Вінницькій області                                                Микола Білик