1 травня – День міжнародної солідарності трудящих

2 травня – Свято весни і праці

Шановні жителі району, дорогі друзі!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради сердечно вітаємо вас з державним святом – Днем міжнародної солідарності трудящих!
Протягом двадцятого століття цей день був і залишається символом єдності зусиль всіх, хто працелюбними руками і творчим розумом забезпечує матеріальний добробут і соціальний захист свого народу. У динамічний час системних і глибоких реформ головною запорукою стабільності в суспільстві є тісна співпраця, партнерські, ділові відносини між державою і громадянами, роботодавцями і трудовими колективами. Особливо важливу захисну роль сьогодні повинні відігравати профспілки. Всі державні органи зобов’язані забезпечувати конституційні права громадян на працю, відпочинок і соціальний захист. Вільна, творча праця і адекватна винагорода за неї є наріжним каменем суспільної злагоди і народного добробуту.
В цей святковий день зичимо всім жителям району щастя, здоров’я, миру, благополуччя, професійного гарту, трудових звершень і невичерпного оптимізму. Зі святом, шановні трудівники!

голова районної державної
адміністрації                                     Анатолій Бузік