Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Візит заступника голови облдержадміністрації

11 червня 2013 року в Тульчинському районі перебувала заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова. В супроводі голови райдержадміністрації Анатолія Бузіка, голови районної ради Олексія Авраменка, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, заступника голови райдержадміністрації Марії Колібабчук, начальника відділу освіти райдержадміністрації Михайла Митрицана, головного лікаря районного центру первинної медико-санітарної допомоги Віталія Нечипорука, обласних та районних ЗМІ Л.Спірідонова оглянула амбулаторії і фельдшерські пункти, загальноосвітні школи та дитячі садочки сіл Мазурівка, Копіївка, Зарічне, Кинашів, Тиманівка, де спілкувалась з трудовими колективами і місцевими сільськими головами щодо стану ремонтних робіт у закладах, їх фінансування та кадрового забезпечення, ступеня навантаження учнями чи пацієнтами на одного працівника тощо.

Аналізувались наявні проблеми та шляхи їх вирішення. Заступник голови облдержадміністрації наголошувала на важливості якнайкраще провести літнє оздоровлення дітей у районі та за його межами, безумовно виконати всі заплановані роботи в закладах освіти, культури, медицини згідно доручень голови облдержадміністрації Івана Михайловича Мовчана, завершити реформування медичної галузі району таким чином, щоб зміцнити матеріальну базу закладів та значно покращити надання медичних послуг населенню, як того вимагає Президент України Віктор Федорович Янукович. Гарне враження на всіх учасників перевірки справив відремонтований сільський музей російського полководця Олександра Васильовича Суворова в с. Тиманівка.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вернуться