Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Вшановуємо медичних працівників

13 червня 2014 року в м. Тульчині відбулись районні урочистості з нагоди Дня медичного працівника за участю голови райдержадміністрації Галини Роспутної, головного лікаря ЦРЛ Віталія Лисиці, головного лікаря РЦПМСД Віталія Нечипорука, керівників, працівників лікувально-профілактичних закладів району, представників комунальних ЗМІ. Голова райдержадміністрації, головні лікарі привітали присутніх з наступаючим професійним святом, розповіли про хід медичної реформи в районі, її перспективи у країні з огляду на заплановане утворення госпітальних округів, вручили групі кращих працівників та ветеранів галузі Почесні грамоти Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації, райдержадміністрації та районної ради з відповідним матеріальним заохоченням.
У вітальному слові Галина Григорівна підкреслила, що вона, незважаючи на нинішню посаду, в душі завжди – медичний працівник і має особливе ставлення до галузі. На її думку, саме лікарі, медпрацівники відзначаються глибоким розумінням гострих проблем людей, вони вірні своїй професії, є патріотами країни. Важкі суспільно-політичні події в державі зобов’язують, вважає Г.Роспутна, не до гучних святкувань, а до усвідомлення спільних завдань, до мобілізації сил всіх верств населення. Серед побажань голова райдержадміністрації підкреслила мир і спокій, як запоруку успішного розвитку України в європейському напрямку.
Вернуться