Як фізособам сплатити земельний податок?

Фізособи, які набули право власності на земельну ділянку протягом року, земельний податок сплачують з місяця виникнення такого права.
Нарахування сум земельного податку здійснюється територіальними органами Міндоходів, які до 1 липня поточного року видають платникові податкове повідомлення-рішення про внесення податку на основі даних державного земельного кадастру.
У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році.
При зміні власника земельної ділянки попереднім власником податок сплачується за період з 1 січня цього року до початку місяця, в якому втрачено право власності на зазначену ділянку, новим власником – починаючи з місяця, в якому він набув права власності. При цьому, територіальний орган Міндоходів надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності від органу виконавчої влади з питань земельних ресурсів.
Земельний податок фізособами  має бути сплачений протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.
Станом  на  01.06.2013 року  до місцевих бюджетів Тульчинщини надійшло  553.7 тис. грн. земельного  податку від фізичних осіб, у порівнянні з аналогічним періодом  минулого року  надходження збільшилися на 62.7тис. грн. або  на 12,8% .