Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Які електронні документи не визнаються підтверджуючими?

Міндоходів  в своєму листі від 14.05.13 р. № 2521/6/99-99-18-06-05-15 нагадує, що первинні документи, створені в електронному вигляді, застосовуються у бухгалтерському обліку за умови дотримання вимог законодавства про електронні документи та електронний документообіг.
Відповідно до ПК при проведенні перевірок платник податків зобов`язаний надати посадовим особам територіальних органів Міндоходів у повному обсязі всі документи, що пов`язані з предметом перевірки, тобто належним чином завірені копії первинних фінансово-господарських, бухгалтерських та інших документів, що можуть свідчити про приховування (заниження) об`єктів оподаткування, несплату податків, зборів (обов`язкових платежів), порушення вимог іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на Міндоходів.
При цьому, до складу витрат не включаються витрати, не підтверджені відповідними розрахунковими, платіжними та іншими первинними документами. Таким чином, невиконання платником податку вимог до первинних документів та інших документів, пов`язаних з обчисленням та сплатою податків і зборів, що ведуться в електронному вигляді, є підставою для невизнання їх підтверджуючими документами органами Міндоходів.
Вернуться