Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

  • Глава Уряду презентував звіт роботи Кабінету Міністрів за підсумками третього кварталу

    Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман представив квартальний звіт роботи Уряду і звернув увагу на незмінність пріоритетів роботи Кабінету Міністрів. В їх числі – економічне зростання, безпека й оборона, боротьба з корупцією, інвестиції в людсь ....

  • Знову найкращі

    На запрошення Одеської обласної федерації футболу юні футболісти ДЮСШ м.Тульчина взяли участь у міжобласному турнірі з міні-футболу серед юнаків 2005-2006 років народження приуроченого до Дня захисника України. Турнір проходив на базі Окнянської ДЮСШ Одеської ....

  • День захисника України – всенародне свято

    14 жовтня 2017 року в м. Тульчині в рамках відзначення в державі Дня захисника України та Дня Українського козацтва відбулись урочисті районні заходи за участю першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, заступника голови районної ради ....

За результатами впровадження урядової програми «Доступні ліки» Вінницька область входить до трійки лідерів по Україні

Про це  сьогодні під час щопонеділкової апаратної наради  в обласній державній адміністрації повідомила директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Людмила Грабович.

Посадовець нагадала, що дія програми, яка стартувала з 1 квітня 2017 року, поширюється на ліки від серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу та бронхіальної астми. Відтак відзначила, що за результатами впровадження проекту з реімбурсації Вінницька область  стабільно входить до трійки  лідерів поряд  із Запорізькою та Харківською областями.

Людмила Грабович повідомила : «Станом на 4 серпня 2017 року в області  за програмою «Доступні ліки» виписано більше 300 тис. та вже отоварено 264 тис.  663 рецепти. Найкраще спрацювали  в Іллінецькому , Гайсинському,  Муровано-Куриловецькому, Могилів-Подільському, Томашпільському  районах. Представники Департаменту побували у восьми районах,де справи з реімбурсацією не дуже успішні. Нами здійснено перерозподіл коштів. На сьогодні  в області залишилось 200 тисяч вільних коштів, які також  підлягатимуть перерозподілу».

За інформацією директора Департаменту охорони здоров’я ОДА, станом на 4 серпня,  в аптеках  області на закупку інсулінів відпущено 11тис. 287 рецептів  на суму 4 млн.631 тис.751 грн.

Вернуться