Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

  • Запровадження гнучкого коридору пенсійного віку

    Чинна система призначення пенсій потребує вдосконалення. Оскільки існуючі в ній недоліки вже призвели до серйозних проблем. По-перше, це критичне для пенсійної системи співвідношення пенсіонерів і тих, хто має їх утримувати. На сьогодні станом на 1 березня ....

  • Свято волейболу

    17 березня 2018 року у спортивній залі Тульчинської ДЮСШ відбувся ФІНАЛ ПЕРШОЇ ЛІГИ «АМАТОРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ЛІГИ» серед чоловічих команд сезону 2017-2018років., який розіграли збірні команди Бершадського, Могилів-Подільського, Тростянецького ....

  • Проведено робочу нараду в райдержадміністрації

    19 березня 2018 року відбулась робоча нарада, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник за участю заступника голови райдержадміністрації Володимира Глізнєцова, заступника голови Тульчинської районної ради Надії Григорьєвої, ке ....

За результатами впровадження урядової програми «Доступні ліки» Вінницька область входить до трійки лідерів по Україні

Про це  сьогодні під час щопонеділкової апаратної наради  в обласній державній адміністрації повідомила директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Людмила Грабович.

Посадовець нагадала, що дія програми, яка стартувала з 1 квітня 2017 року, поширюється на ліки від серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу та бронхіальної астми. Відтак відзначила, що за результатами впровадження проекту з реімбурсації Вінницька область  стабільно входить до трійки  лідерів поряд  із Запорізькою та Харківською областями.

Людмила Грабович повідомила : «Станом на 4 серпня 2017 року в області  за програмою «Доступні ліки» виписано більше 300 тис. та вже отоварено 264 тис.  663 рецепти. Найкраще спрацювали  в Іллінецькому , Гайсинському,  Муровано-Куриловецькому, Могилів-Подільському, Томашпільському  районах. Представники Департаменту побували у восьми районах,де справи з реімбурсацією не дуже успішні. Нами здійснено перерозподіл коштів. На сьогодні  в області залишилось 200 тисяч вільних коштів, які також  підлягатимуть перерозподілу».

За інформацією директора Департаменту охорони здоров’я ОДА, станом на 4 серпня,  в аптеках  області на закупку інсулінів відпущено 11тис. 287 рецептів  на суму 4 млн.631 тис.751 грн.

Вернуться