Забуранний Іван Миколайович - «Герой рятівник року»

Відповідно до Плану основних заходів Державної служби України з надзвичайних ситуацій на 2018 рік 11 жовтня 2018 року на базі Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м.Вінниця) спільно із Всеукраїнською асоціацією ветеранів війни та служби цивільного захисту проводився ІІІ етап патріотичної акції «Естафета поколінь». На даному заході було нагороджено медаллю «Герой рятівник року» жителя с. Нестерварка Тульчинського району Вінницької області Забуранного Івана Миколайовича, 2003 р.н., за проявлений героїзм при рятуванні 6-ти річного хлопчика на воді 31 липня 2018 року.