Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Запрошуємо на Форум громадських ініціатив!

Облдержадміністрація інформує про те, що 30 травня 2018 року в м. Вінниця відбудеться ІІ Регіональний Форум громадських ініціатив (далі – Форум).

Метою Форуму є налагодження партнерських стосунків між представниками громадянського суспільства, влади, комерційних та донорських структур задля вирішення сучасних викликів, що є в суспільстві.

Під час Форуму передбачена робота в тематичних секціях, презентація громадських організацій та донорських структур, пленарне засідання, під час якого буде обговорено формат співпраці та визначення потреб вінницького регіону.

Інформація адресується головам та членам Громадських рад при райдержадміністраціях, організаціям громадянського суспільства районів та міст, а також іншим зацікавленим особам.

Щоб стати учасником Форуму необхідно зареєструватися за допомогою он-лайн форми за посиланням: http://www.vin.gov.ua/gromada/491-ii-rehionalnyi-forum-sotsialnykh-investytsii/10106-zaiavka-na-uchast-u-ii-rehionalnomu-forumi-sotsialnykh-investytsii

Реєстрація триває до 23 травня 2018 року.

До участі запрошуються також керівники структурних підрозділів райдержадміністрацій та виконкомів міських рад, що співпрацюють з організаціями громадянського суспільства.

 

Вернуться