Запрошуємо на свято «Різдво в Буші» !

З метою підтримки і розвитку української національної культури, збереження і популяризації народного мистецтва, традиційних свят та обрядів новорічно-різдвяного циклу на Вінниччині, а також підвищення туристичної привабливості Подільського краю, з ініціативи Вінницької обласної державної адміністрації та обласної ради 13 січня 2018 року за участю всіх районів області на території Державного історико-культурного заповідника «Буша» (с. Буша, Ямпільського району) планується проведення обласного мистецького проекту «Різдво в Буші».
На свято запрошуються творчі колективи і майстри народного мистецтва, широка громадськість!
За додатковою інформацією звертатися у Вінницький обласний центр народної творчості – тел. (0432) 67-03-33