Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Засідання колегії райдержадміністрації: «Про підсумки соціально-економічного розвитку Тульчинського району за І півріччя 2018 року»

6 серпня 2018 року відбулося засідання колегії райдержадміністрації за участю членів колегії, голів об’єднаних територіальних громад, сільських, селищних голів, керівників підприємств, установ, організацій району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, представників районної ради, місцевих ЗМІ та ін. Засідання колегії розпочав голова райдержадміністрації Микола Підболячний.
До порядку денного колегії включені наступні питання:
1) про основні показники розвитку економіки району за І півріччя 2018 року (інформувала Юлія Дудкевич - начальник управління економіки райдержадміністрації);
2) про стан адміністрування орендної плати земель запасу та резервного фонду (інформував Віталій Чуба – заступник начальника – начальник Тульчинського відділення  Немирівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області.);
3) про завдання районної державної адміністрації щодо забезпечення умов для навчання в «Новій українській школі» (інформували - Сергій Чепернатий – заступник начальника відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації, Михайло Митрицан - начальник відділу освіти молоді і спорту Тульчинської міської ради );
4) про проблемні питання реформи первинної медико-санітарної допомоги. (інформував Віталій  Нечипорук – головний лікар КП «Тульчинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»).
По завершенні виступів Микола Підболячний підвів підсумки колегії, зазначивши, що за результатами засідання буде видано відповідне розпорядження голови райдержадміністрації.

 

Вернуться