Відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації

На Комісії розглядалися наступні питання:
  • про продовження терміну перебування малолітніх дітей в Тульчинському обласному будинку дитини – 2;
  • про створення прийомної сім’ї та влаштування до неї дитини – 1;
  • про надання дозволу щодо відчуження житла, в якому проживають діти та яке вони мають на праві користування – 3;
  • про надання висновку щодо позбавлення батьківський прав – 1;
  • про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.
     Додані до заяв матеріали були детально вивчені та розглянуті. Комісією прийняті рішення з урахуванням прав та інтересів дітей.