Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

15 квітня 2019 р. в конференц-залі будинку рад під головуванням першого заступника голови Тульчинської райдержадміністрації, першого заступника голови комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Олегом Боровським було  проведено планове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС на якому розглянуто наступні питання:
1. Про заходи щодо підвищення безпеки потенційно-небезпечних об’єктів і об’єктів підвищеної небезпеки, що розташовані на території району.
2. Про створення та належне фінансування підрозділів місцевої пожежної охорони на території району.
3. Про забезпечення реалізації заходів пожежної безпеки при підготовці об’єктів та населених пунктів району до роботи у весняно-літній пожежонебезпечний період 2019 року.
4. Про забезпечення реалізації заходів пожежної та техногенної безпеки на об’єктах літнього відпочинку та оздоровлення громадян, у тому числі дітей.
5. Про організацію роботи щодо створення безпечних умов для відпочинку населення  на водних об’єктах району.
6. Про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів,  сільгоспугідь та сміттєзвалищ у пожежонебезпечний період 2019 року.
Після обговорення комісією прийнято відповідні рішення та доведено до виконавців.
Вернуться