Про засідання робочої групи з питань аналізу причин безприбуткової діяльності суб’єктів підприємництва та стану їх розрахунків з бюджетом і державними цільовими фондами

13 червня 2014 року відбулось засідання робочої групи з питань аналізу причин безприбуткової діяльності суб’єктів підприємництва та стану їх розрахунків з бюджетом і державними цільовими фондами під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Побережника В.І.
Крім членів робочої групи у роботі засідання прийняли участь керівники та головні бухгалтери підприємств, які за результатами І кварталу поточного року спрацювали збитково.
Перший заступник голови райдержадміністрації Побережник В.І. наголосив, що питання ефективної та безприбуткової діяльності підприємств району є особливо актуальним, адже від результатів фінансово-господарської діяльності суб’єктів господарювання району залежить не тільки їх розвиток, але і наповнення дохідної частини бюджетів всіх рівнів, що в кінцевому результаті відображається на рівні соціального забезпечення населення. Тому, метою  засідання був аналіз причин безприбуткової діяльності та пошук конкретних заходів по кожному підприємству задля удосконалення умов господарювання та досягнення ними у подальшому позитивних фінансових результатів.