Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Спалювати листя небезпечно

Цьогорічна осінь радує нас теплою та сухою погодою. Разом з тим підвищується ризик виникнення пожеж, пов’язаних зі спалюванням трави, сухостою, опалого листя.  Це стало справжнім лихом як для нашого міста, так і для області в цілому.  В умовах підвищених температурних показників це може призвести до виникнення пожеж та значного задимлення міста, крім того   зростає загроза лісових пожеж і загоряння житлових будинків, погіршується видимість на дорогах, збільшується частота ДТП.
Багато хто не знає, що  масове спалювання листя призводить до такого забруднення атмосфери, яке порівняне з могутніми промисловими викидами. Погіршується самопочуття людей, загострюються деякі хронічні захворювання, особливо у осіб, які страждають на астму. Ймовірно, більшість з тих, хто спалює листя, і не підозрює, що вони порушують Закон про охорону атмосферного повітря, згідно з яким забороняється спалювати в місті відходи.
Застерігаємо мешканців міста та району, що розводити багаття вкрай небезпечно для екологічного простору і життя людей. Не будьте байдужими до цього, утримуйтесь самі та роз'яснюйте іншим, адже нам усім потрібне чисте повітря.
Вернуться