Зустріч з призерами бойового мистецтва

13 березня за участю голови райдержадміністрації Віталія Чуби, заступника начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  Сергія Чепернатого,  відбулась зустріч із кращими спортсменами ГО" Клуб Бойових Мистецтв Гепард" м.Тульчин.

Спортсмени розповіли про свої плани та спортивні здобутки , керівник клубу Володимир Соляр розповів про плани щодо ровитку спорту, а саме бойових мистецтв у нашому районі.

Голова райдержадміністрації Віталій Чуба відзначив наших хлопців та вручив їм грошові винагороди, а також пообіцяв всебічно пітримувати ГО «Клуб Бойових Мистецтв Гепард» та його вихованців .