Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

  • Відбулися районні урочистості з нагоди 28-ї річниці Незалежності України

    З нагоди 28-ї річниці Незалежності України 24 серпня 2019 року в Тульчинському РБК голова райдержадміністрації Віталій Чуба, заступник голови районної ради Надія Григорьєва, Тульчинський міський голова Валерій Весняний та новообраний народний депутат України Л ....

  • Державний прапор – символ України

    28-а річниця Незалежності України в Тульчині: урочисте підняття Державного Прапора України за участю голови райдержадміністрації Віталія Чуби, заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, Тульчинського міського голови Валерія Весняного та широкої громадс ....

  • 24 серпня – 28-а річниця незалежності України

    Шановні тульчинці, дорогі друзі, співвітчизники! Від імені районної державної адміністрації та районної ради сердечно вітаємо всіх жителів району із знаменною державною датою – 28-ю річницею незалежності України. 24 серпня 1991 року почався відлік ....

Звернення голови райдержадміністрації Чуби В.В. до виборців району

Шановні виборці, дорогі земляки !

Після успішного проведення виборів Президента України 31 березня і 21 квітня 2019 року на часі – позачергові вибори народних депутатів України за партійними списками і мажоритарними кандидатами 21 липня 2019 року.
Всі суспільно-політичні протиріччя і проблеми в демократичних країнах традиційно вирішуються у спосіб вільного народного волевиявлення шляхом голосування. Оновлення українського Парламенту, формування нового Уряду – це важкий, але необхідний процес для забезпечення поступального соціально-економічного розвитку країни, забезпечення державного суверенітету і незалежності України, продовження курсу на євроатлантичну інтеграцію,  підтримку громадських ініціатив на державному і місцевому рівнях щодо боротьби з корупцією і злочинністю.
Кожен з нас має пам’ятати, як багато важить його голос. Той, хто проігнорує вибори, не матиме морального права нарікати і скаржитися на життя і владу, якою б вона не була. Але той, хто проголосує, зможе реально вплинути на ситуацію, в якій опинилася країна, врятує і захистить рідний край від анархії та руйнації.
До Верховної Ради народ України в особі виборців має обрати найдостойніших представників з числа зареєстрованих кандидатів, щоб законодавча робота була професійною, ефективною, оперативною і конструктивною. Завдання чинної влади – забезпечити законність вільного вибору кожного громадянина під час позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.
Наші закони мають працювати в інтересах всіх людей, а не лише на користь владних чи олігархічних структур. Тому закликаю всіх виборців району в цю неділю свідомо виконати свій конституційний обов’язок!
Слава Україні!
Вернуться