З’явилась ще одна прийомна сім’я

Держава цього року активізувала систему влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до сімейних форм виховання.  Нещодавно начальник відділу опіки і піклування служби у справах дітей райдержадміністрації та директор РЦ СССДМ передали вихованця Тульчинської спеціалізованої загальноосвітньої школо-інтернат І-ІІІ ступенів-ліцей Вінницької обласної Ради на виховання в прийомну сім'ю  Яковенко О.Б. м. Вінниці. Фахівці впевнені, що дитина знайшла таким чином прихисток та любов, яку так довго чекала.