Об’ява про особистий прийом громадян Головним управлінням Пенсійного фонду України у Вінницькій області

Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області повідомляє, що з метою удосконалення особистого прийому громадян керівним складом головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області,(начальник управління - Черненко М.А., заступник начальника - Бондар В.І., заступник начальника - Дика Л.М.) громадяни мають можливість попередньо записатись на особистий прийом за телефонами: 50-50-99, 66-02-95, 66-02-28, або за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе,7 (12 поверх, кім.1233) – приймальня громадян головного управління.

Одночасно пенсіонери мають змогу записатись на особистий прийом до керівного складу головного управління безпосередньо за місцем проживання в управлінні Пенсійного фонду м. Тульчин вул. Леніна,51. (тел.2-24-57)