ТУЛЬЧИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Вінницька область
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Оголошення

 
09 Квітня, 2021 р., 10:21
Повідомляємо про початок громадського обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Будівництво комплексу складів для зберігання мінеральних добрив, насіння та засобів захисту рослин за адресою: вул. Садова, №49 в с. Петрашівка, Тульчинського району, Вінницької області» з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості. Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки розміщена на офіційному веб –сайті Тульчинської районної державної адміністрації (http://tulchin-rda.gov.ua/) та знаходиться у вільному доступі.
 
05 Квітня, 2021 р., 17:06
Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля. Державне підприємство «Крижопільське лісове господарство»
 
05 Квітня, 2021 р., 17:01
Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля. Державне підприємство «Могилів –Подільське лісове господарство»
 
25 Лютого, 2021 р., 11:47
Детальний план території  для будівництва другого етапу будівництва внутрішньогосподарського енергетичного комплексу   ТОВ «Вінницька птахофабрика» по виробництву електроенергії з біомаси рослинного та тваринного походження потужністю 12  мВт, розташованого на території Богданівської сільської ради (за межами населеного пункту) Тульчинського району Вінницької області А-1 Загальні дані.pdf
 
02 Лютого, 2021 р., 15:30
Тульчинська районна державна адміністрація повідомляє, що відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 27 жовтня 2020 року № 222 розробляється проект детального плану території для будівництва та обслуговування будівель та споруд складу будівельних матеріалів на території Журавлівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області, за межами населеного пункту (с. Маяки).
18 Грудня, 2020 р., 21:33
Повідомляємо  про початок громадського обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території будівництва та обслуговування будівель та споруд складу будівельних матеріалів на території Журавлівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області, за межами населеного пункту (с. Маяки) з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості. Заява  про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки розміщена  на офіційному  веб –сайті Тульчинської районної державної адміністрації  (http://tulchin-rda.gov.ua/)  та  знаходиться у вільному доступі . Зауваження і пропозиції подаються особисто або через уповноваженого представника у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису керівника протягом 15 діб з дня оприлюднення у Відділ ЖКГ,містобудування, архітектури,енергетики та захисту довкілля Тульчинської РДА  за адресою : 23600, Вінницька обл., Тульчинський р-н, м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, буд. 1. тел: 0235-2-17-31 ,E-Mail адреса: rda_tulchin@vin.gov.ua. Відповідальний за організацію розгляду – начальник відділу ЖКГ,містобудування, архітектури,енергетики та захисту довкілля Тульчинської РДА  Шевчук Микола Олексійович.
 
29 Вересня, 2020 р., 14:35
Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту «Будівництво другого етапу будівництва внутрішньогосподарського енергетичного комплексу ТОВ «Вінницька птахофабрика» по виробництву електроенергії з біомаси рослинного та тваринного походження потужністю 12 мВт, розташованого на території Богданівської сільської ради (за межами населеного пункту) Тульчинського району Вінницької області (додається)
 
29 Вересня, 2020 р., 14:00
Детальний план території для будівництва  другого етапу будівництва внутрішньогосподарського енергетичного комплексу ТОВ «Вінницька птахофабрика» по виробництву електроенергії з біомаси рослинного та тваринного походження потужністю 12 МВт, розташованого на території Богданівської сільської ради (за межами населеного пункту)Тульчинського району Вінницької області.
 
24 Вересня, 2020 р., 11:52
Повідомлення Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації «ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ» по об’єкту: «БУДІВНИЦТВО ДРУГОГО ЕТАПУ БУДІВНИЦТВА ВНУТРІШНЬОГОСПОДАРСЬКОГО ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ ТОВ «ВІННИЦЬКА ПТАХОФАБРИКА» ПО ВИРОБНИЦТВУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ З БІОМАСИ РОСЛИННОГО ТА ТВАРИННОГО ПОХОДЖЕННЯ ПОТУЖНІСТЮ 12 МВт, РОСТАШОВАНОГО НА ТЕРИТОРІЇ БОГДАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ (ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ) ТУЛЬЧИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь