ТУЛЬЧИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Вінницька область
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Охорона праці та безпека життєдіяльності

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації застерігає!

Пам`ятка з охорони праці

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
15 Лютого, 2021 р., 12:31
Державною службою України з питань праці розроблено проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України „Про затвердження Порядку впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці”.
 
02 Грудня, 2020 р., 11:49
Під час опалювального періоду зростає ймовірність виникнення нещасних випадків, аварій, пожеж, у тому числі під час експлуатації котелень, газовикористовуючого обладнання та нагрівальних електричних приладів.
 
02 Грудня, 2020 р., 11:45
Міжнародний день людей з інвалідністю є щорічною подією. Історія відзначення цього Дня розпочалася в 80-х роках минулого сторіччя, коли Організація Об’єднаних Націй оголосила 1983-1992 роки Десятиліттям людей з інвалідністю. У ті часи на державному рівні проводилися роботи з метою розроблення заходів, направлених на поліпшення становища осіб з інвалідністю і забезпечення для них рівних можливостей для подальшого життя в суспільстві. Створена програма дій була підписана 3 грудня 1992 року. З того часу вся світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем таких людей, захисту і забезпечення їхніх прав і рівних можливостей.
 
19 Листопада, 2020 р., 10:06
1. На кожному сільськогосподарському підприємстві, що займається вирощуванням сільськогосподарських культур повинна бути призначена уповноважена особа або окрема штатна одиниця з питань цивільного захисту, яка відповідальна, в тому числі і за облік надзвичайних подій (далі - НП) або надзвичайних ситуацій (далі - НС) на підприємстві  (суб’єкті господарювання).
 
09 Листопада, 2020 р., 15:27
Під час розумової праці фізична активність людини є незначною, у зв’язку з чим сповільнюється кровообіг, порушується дихання, буває складно розслабитися. Це відображається на діяльності практично всіх органів із поступовим порушенням їх структурного утворення. Нерідко з’являються головні болі, болі в області серця або прискорене серцебиття, запаморочення, підвищена стомлюваність, зниження гостроти зору, порушення сну, апатія або дратівливість, можуть проявитися порушення діяльності шлунку, печінки, кишківника. Усе це призводить до зниження працездатності.
 
01 Вересня, 2020 р., 15:03
Останнім часом в Україні збільшилася кількість  нещасних випадків на підприємствах житлово-комунального господарства. Внаслідок отруєння каналізаційними газами щорічно трапляються нещасні випадки, в тому числі із смертельними наслідками, які сталися під час виконання робіт по ремонту й експлуатації водопровідних та каналізаційних мереж, колекторів, колодязів.
 
10 Серпня, 2020 р., 11:01
Під час прийняття на роботу та періодично на підприємстві працівники повинні проходити інструктажі з таких питань:
 
06 Серпня, 2020 р., 14:09
Одним із головних напрямів роботи  Немирівського відділення управління ВД ФСС України у Вінницькій області є профілактична робота щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим випадкам загрози здоров'ю застрахованих осіб, викликаних умовами праці.  Людина не  може працювати продуктивно і якісно, якщо не почувається на роботі комфортно та безпечно. Перша умова якоюсь мірою залежить і від самого працівника, а другу – повинен  гарантувати роботодавець.  Успіху у справі можна досягти,  коли інтереси та обов'язки обох сторін будуть  співпадати.
 
07 Липня, 2020 р., 11:05
Вже тривалий час в Україні денна температура повітря сягає близько +30 ºС.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь