Охорона праці та безпека життєдіяльності

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації застерігає!

Пам`ятка з охорони праці

01 Вересня, 2020 р., 15:03
Останнім часом в Україні збільшилася кількість  нещасних випадків на підприємствах житлово-комунального господарства. Внаслідок отруєння каналізаційними газами щорічно трапляються нещасні випадки, в тому числі із смертельними наслідками, які сталися під час виконання робіт по ремонту й експлуатації водопровідних та каналізаційних мереж, колекторів, колодязів.

10 Серпня, 2020 р., 11:01
Під час прийняття на роботу та періодично на підприємстві працівники повинні проходити інструктажі з таких питань:

06 Серпня, 2020 р., 14:09
Одним із головних напрямів роботи  Немирівського відділення управління ВД ФСС України у Вінницькій області є профілактична робота щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим випадкам загрози здоров'ю застрахованих осіб, викликаних умовами праці.  Людина не  може працювати продуктивно і якісно, якщо не почувається на роботі комфортно та безпечно. Перша умова якоюсь мірою залежить і від самого працівника, а другу – повинен  гарантувати роботодавець.  Успіху у справі можна досягти,  коли інтереси та обов'язки обох сторін будуть  співпадати.

07 Липня, 2020 р., 11:05
Вже тривалий час в Україні денна температура повітря сягає близько +30 ºС.