Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

Державні службовці РДА

Касьянюк М.М. - головний спеціаліст відділу ведення державного реєстру виборців

Агібалова О.С. - головний спеціаліст відділу організаційної та кадрової роботи апарату

Поваляєва А.А. - головний спеціаліст відділу освіти

Камінський В.В. - головний спеціаліст відділу освіти

Могилівська О.В. - заступник начальника, начальник відділу аналізу й прогнозування економічного розвитку району управління економіки 

Книжник І. Б. - начальник відділу надання адміністративних послуг управління економіки 

Насінник Д.В. - головний спеціаліст відділу аналізу й прогнозування економічного розвитку району управління економіки

Бакума Т.С. - головний спеціаліст по роботі з комп’ютерною технікою загального відділу 

Волинець Л.М. - головний спеціаліст з питань житлово-комунального господарства відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  та інфраструктури

Вікулова Н.С. - головний спеціаліст, бухгалтер відділу фінансово-господарського забезпечення

Голошивець В В. - головний спеціаліст загального відділу

Дегтяр І.Д. - головний спеціаліст юридичного відділу

Деркач Ю.Г. - державний адміністратор

Ковальчук О.С. - головний спеціаліст відділу організаційної та кадрової роботи

Колісник А.О. - спеціаліст І категорії відділу організаційної та кадрової роботи

Космач Т.А. - заступник начальника, бухгалтер відділу фінансово-господарського забезпечення

Остропольська О.О. - директор Тульчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Уманець С.М. - головний спеціаліст з питань житлово-комунального господарства відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  та інфраструктури

Харламов С.У. - головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи

Шпатарюк О.В. - головний спеціаліст сектору цивільного зaхисту

Брижата Г.І. - головний спеціаліст відділу економічного аналізу, фінансово-кредитного забезпечення агропромислового розвитку

Зубченко Ю.О. - заступник начальника, начальник відділу організації виробництва, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції управління агропромислового розвитку

Колодєєв Ф.М. - начальник відділу функціонування аграрного ринку,розвитку сільської місцевості та врегулювання відносин власності управління агропромислового розвитку

Лісова Н.В.- головний спеціаліст відділу функціонування аграрного ринку, розвитку сільської місцевості та врегулювання відносин власності агропромислового розвитку

Павличко А.М.- головний спеціаліст, бухгалтер управління агропромислового розвитку

Чертов О.Ю. - головний спеціаліст відділу організації виробництва, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції управління агропромислового розвитку

Коваленко О.І. - головний спеціаліст, агроном відділу організації виробництва, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції управління агропромислового розвитку

Справник Н.В. - головний спеціаліст відділу культури і туризму

Лукіянчук О.В. - головний спеціаліст відділу аналізу й прогнозування економічного розвитку району управління економіки

Костюк І.В. - головний спеціаліст відділу надання адміністративних послуг, адміністратор управління економіки

Ляш В.Ю. - головний спеціаліст відділу аналізу й прогнозування економічного розвитку району управління економіки

Антонюк А М - головний спеціаліст по роботі із зверненнями громадян загального відділу

Кушнір Т О. - головний спеціаліст відділу ведення державного реєстру виборців

Тимусяк О.М. - спеціаліст І категорії відділу організаційної та кадрової роботи

Катрич Г.Д. - провідний спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління

Ковальчук О.В. - провідний спеціаліст відділу прогнозування і аналізу доходів фінансового управління

Мельниченко О.З. - спеціаліст 2 категорії  бюджетного відділу фінансового управління

Новікова Л.А. - провідний спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління

Ніколаєнко Є.І - начальник фінансово-господарського відділу – головний бухгалтер  фінансового управління

Пасічник Н.В. - начальник відділу прогнозування і аналізу доходів  фінансового управління

Побережна О.В. - провідний спеціаліст фінансово-господарського відділу фінансового управління 

Тимчик А.В. - спеціаліст 2 категорії  бюджетного відділу фінансового управління

Тимчкик О.А. - провідний спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління

Тихонюк І.М. - заступник начальника-начальник бюджетного відділу фінансового управління 

Чорнописька О.О. - спеціаліст 2 категорії  фінансово-господарського відділу фінансового управління 

Шмалюх Н.М. - провідний спеціаліст відділу прогнозування і аналізу доходів фінансового управління

Кучеренко Л.В. - спеціаліст І-ї категорії відділу опіки і піклування служби у справах дітей

Михайленко Т.В. - головний спеціаліст – бухгалтер  служби у справах дітей

Матвієва К.О. - головний спеціаліст служби у справах дітей

Федорова Ю.В. - спеціаліст І-ї категорії-юрист відділу опіки і піклування служби у справах дітей

Бакунчик М.І. - начальник відділу праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення

Борей Л.А. - спеціаліст І категорії відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення

Буженко О.В. - спеціаліст І категорії відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення

Бурдо О.О. - заступник начальника, начальник відділу грошових виплат і компенсацій  управління соціального захисту населення

Гоголь Н.Ф. - заступник начальника, начальник відділу грошових виплат і компенсацій  управління соціального захисту населення

Гуримська О.Ю. - державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення

Данилюк Т.В. - головний спеціаліст відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення

Дідур Д.В. - головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку та соціального обслуговування пільгових категорій населення управління соціального захисту населення

Дідух В.В. - спеціаліст І категорії відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення

Заступайло С.Ф. - головний спеціаліст відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення

Кононова Т.М. - заступник начальника відділу персоніфікованого обліку та соціального обслуговування пільгових категорій населення управління соціального захисту населення

Корчак В.В. - начальник відділу державних соціальних інспекторів та контролю за правильністю призначення і виплатою пенсій – головний державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення

Костюк В.І.- головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку та соціального обслуговування пільгових категорій населення управління соціального захисту населення

Кривов'яз В.В. - головний спеціаліст планово-фінансового відділу управління соціального захисту населення

Кривцун С.Г. - спеціаліст І категорії відділу персоніфікованого обліку та соціального обслуговування пільгових категорій населення управління соціального захисту населення

Куліков М.О. - провідний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку та соціального обслуговування пільгових категорій населення управління соціального захисту населення

Кіха Г.М. - спеціаліст І категорії відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення

Лавренюк А.М. - головний спеціаліст – юрисконсульт управління соціального захисту населення

Лісевич О.Л. - головний спеціаліст відділу державних соціальних інспекторів та контролю за правильністю призначення і виплатою пенсій –управління соціального захисту населення

Мадюдя О.П. - державний соціальний інспектор відділу державних соціальних інспекторів та контролю за правильністю призначення і виплатою пенсій –управління соціального захисту населення

Максімова А.Г. - спеціаліст 1 категорії  відділу ви плати та автоматизованої обробки інформації  управління соціального захисту населення

Мирончук В.О. - головний спеціаліст з питань сім”ї та молоді    управління соціального захисту населення

Мокринський О.П. - заступник начальника управління соціального захисту населення

Мончук Н.М. - головний спеціаліст відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення

М'якушка О.А. - провідний спеціаліст відділу виплат та автоматизованої обробки інформації управління соціального захисту населення

Нагаба Т.С. - спеціаліст І категорії відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення

Науменко С.О. - головний спеціаліст відділу планування та фінансування видатків на соціальний захист управління соціального захисту населення

Петренчук Н.В. - начальник  відділу ви плати та автоматизованої обробки інформації  управління соціального захисту населення

Подоляк О.О. - завідувач сектору планування та фінансування видатків на соціальний захист управління соціального захисту населення

Подунай Л.М. - провідний спеціаліст   відділу грошових виплат і компенсацій   управління соціального захисту населення

Полянська Т.В. - начальник планово-фінансового відділу управління соціального захисту населення

Підрушняк Ю.М. - головний спеціаліст відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення

Разуваєва В.В. - головний спеціаліст відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення

Розюнюк Л.В. - провідний спеціаліст відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення

Семенова О.В. - головний спеціаліст з питань кадрової роботи і державної служби управління соціального захисту населення

Собко О.А. - провідний спеціаліст   відділу ви плати та автоматизованої обробки інформації  управління соціального захисту населення

Соломон М.І. - провідний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку та соціального обслуговування пільгових категорій населення управління соціального захисту населення

Сінкевич Л.О. -головний спеціаліст-юрисконсульт управління соціального захисту населення

Тимчик І.А. - провідний спеціаліст відділу виплат та автоматизованої обробки інформації управління соціального захисту населення

Ткачук В.І. - головний спеціаліст з питань охорони праці відділу праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення

Франкова Ю.В. - завідувач сектору прийому громадян відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення

Фусса Л.М. - завідувач сектору відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення

Хлопотіна В.М. - головний спеціаліст планово-фінансового відділу управління соціального захисту населення

Шкварко О.В. - головний спеціаліст –експерт з умов праці відділу праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення

Юрківська О.В. - головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку та соціального обслуговування пільгових категорій населення управління соціального захисту населення

Юрченко О.В. - завідувач сектору прийому громадян відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення

Івасюк О.М. - провідний спеціаліст відділу виплат та автоматизованої обробки інформації управління соціального захисту населення

Сотоцька А.С. - начальник відділу персоніфікованого обліку та соціального обслуговування пільгових категорій населення управління соціального захисту населення

Бондарчук О.О. - провідний спеціаліст  відділу ви плати та автоматизованої обробки інформації  управління соціального захисту населення

Недзеленко А.М. - провідний спеціаліст   відділу ви плати та автоматизованої обробки інформації  управління соціального захисту населення

Шевчук С.В. - головний спеціаліст-бухгалтер Тульчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Манзюк І.О. - головний спеціаліст-бухгалтер Тульчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Капелюшна О.П. - начальник відділу соціальної роботи Тульчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  

Антонюк А.В. - провідний спеціаліст   відділу виплати та автоматизованої обробки інформації  управління соціального захисту населення 

Дідух В.В. - спеціаліст І категорії відділу персоніфікованого обліку та соціального обслуговування пільгових категорій населення управління соціального захисту населення 

Мазур Т.М. - державний соціальний інспектор відділу державних соціальних інспекторів та контролю за правильністю призначення і виплатою пенсій –управління соціального захисту населення 

Перебора М.О. - спеціаліст І категорії  відділу грошових виплат і компенсацій  управління соціального захисту населення

Погребна Л.О. - спеціаліст І категорії  відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення

Мазур І.П. - державний реєстратор сектору з питань державної реєстрації

Шевчук М.О. - головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури

Дровозюк Р.І. - головний спеціаліст загального відділу апарату