Про організаційні заходи щодо ефективного використання водних об’єктів

Згідно розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30.11.2015р. №731 «Про організаційні заходи щодо ефективного використання водних об’єктів», Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації доручено забезпечити підготовку та укладання договорів оренди водних об’єктів, ведення єдиного реєстру водних об’єктів області та гідротехнічних споруд.

Департаментом розроблена Інформаційна картка адміністративної послуги, яка містить вичерпний перелік документів, необхідних для отримання відповідної адміністративної послуги суб’єктам господарювання області (додається разом із заявами).

Прийом документів від суб’єктів господарювання, щодо укладання договорів оренди водних об’єктів області, що знаходяться поза населеними пунктами, здійснюється через Центри надання адміністративних послуг Вінницької міської Ради (м.Вінниця, вул..Соборна,59; вул..50-річчя Перемоги,7; вул..Островського,85; пр..Космонавтів,30).

За додатковою інформацією звертатись до районного відділу Держгеокадастру, Управління агропромислового розвитку, голів сільських (селищних) рад.