Відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», постанови Кабінету Міністрів  України від 22 серпня 2018 року № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», управління соціального захисту координує реалізацію державної політики у сфері попередження домашнього насильства на території укрупненого району.

Розпорядженням голови районної державної адміністрації № 46 від 06.04.2021 року  «Про призначення координатора,  структурного підрозділу та відповідальної особи з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», визначено заступника голови райдержадміністрації  - Скалія Володимира Васильовича, координатором  з питань здійснення  заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

Визначено управління соціального захисту населення райдержадміністрації відповідальним структурним підрозділом за проведення роботи з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення домашнього насильства, координацію заходів реагування на факти домашнього насильства, надання допомоги і захисту  постраждалим особам.

Розпорядженням голови районної державної адміністрації № 46 від 06.04.2021 року  «Про призначення координатора,  структурного підрозділу та відповідальної особи з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», визначено Мирончук Віту Олександрівну – відповідальною особою щодо координації заходів реагування на факти вчинення домашнього насильства і насильства за ознакою статі.