Районна державна адміністрація оголошує конкурс на зайняття вакантної посади категорія «В» головного спеціаліста організаційного відділу апарату райдержадміністрації

ОГОЛОШЕННЯ
Наказом керівника апарату Тульчинської районної державної адміністрації від 4 травня 2018 р. № 11 н-к оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста організаційного відділу апарату райдержадміністрації
Результат:
Тульчинська районна державна адміністрація повідомляє, що конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста організаційного відділу апарату Тульчинської райдержадміністрації Вінницької області, оголошений наказом керівника апарату Тульчинської районної державної адміністрації від 4 травня 2018 р. № 11 н-к проведений. Єдиний кандидат на посаду Бучик Людмила Олексіївна не пройшла другий етап конкурсу – співбесіду.