Рослинництво

27 Лютого, 2023 р., 12:04
 До кінця війни кількість ветеранів та членів їхніх сімей, якими опікується Міністерство у справах ветеранів України, може збільшитися з 1,2 мільйонів до 4,5 мільйонів осіб.

27 Лютого, 2023 р., 11:17
З метою забезпечення належного стану охорони праці, запобігання виникненню випадкам виробничого травматизму, аварій та пожеж на механізованих виробничих процесах в сільськогосподарських підприємствах необхідно запровадити такі заходи:

23 Лютого, 2023 р., 09:58
Відділ економіки, стратегічного та агропромислового розвитку управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату районної військової адміністрації інформує, що Департаментом агропромислового розвитку Вінницької обласної військової адміністрації спільно з Інститутом кормів та сільського господарства Поділля Національної академії аграрних наук України, розроблено Рекомендації щодо проведення комплексу весняно-польових робіт  у Вінницькій області 2023 року в умовах воєнного стану.