Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

  • Наших земляків нагородили до Дня місцевого самоврядування

    6 грудня 2018 року, в приміщенні обласної державної адміністрації відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування, який, щорічно відзначають 7 грудня. Встановлення цього свята пов’язане із визнанням місцевого самоврядування як вагомої складо ....

  • Робочий візит до Богданівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст

    За дорученням голови Тульчинської райдержадміністрації Чуби В.В., перший заступник голови райдержадміністрації Боровський О.В., в.о. відділу освіти і спорту райдержадміністрації Чепернатий С.В. відвідали з робочим візитом Богданівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів. ....

  • Відбулася колегія райдержадміністрації

    5 грудня 2018 року в в залі засідань районної ради та райдержадміністрації голова райдержадміністрації Віталій Чуба провів засідання колегії райдержадміністрації за участю заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, сільських, селищних голів та секретар ....

Дошкільні навчальні заклади району

Тульчинський ДНЗ № 1 Чеперната Оксана Борисівна м.Тульчин 23600 вул.Фурманова, 4 2-35-33
Тульчинський ДНЗ № 2 Удовиченко Валентина Василівна м.Тульчин 23600 вул.Р.Люксембург. 17 2-33-80
Тульчинський ДНЗ № 3 Макодзеба Ніна Павлівна м.Тульчин 23600 вул.50 рокыв ВЛКСМ, 5 2-35-54
Тульчинський ДНЗ № 4 Рупіна Марія Степанівна  м.Тульчин 23600 вул.Воїнів-Інтернаціоналістів,3 2-30-60
Тульчинський ДНЗ № 5 Гаврилюк Любов Семенівна  м.Тульчин23600 провул. Робітничий ,2 2-22-54
Кирнасівський ДНЗ № 1 Ющишен Наталія Михайлівна  смт.Кирнасівка 23652, вул.Спортивна,4 53-5-54
Кирнасівський ДНЗ № 2 Северин Майя Василівна смт.Кирнасівка.23652, вул.Пестеля,1 53-5-37
Шпиківський ДНЗ Кирилюк Світлана Олександрівна смт.Шпиків 23614 вул. Качури, 14  5-12-90
Печерський ДНЗ Квасніцька Раїса Федорівна с.Печера, 23610 вул.Леніна, 1 49-0-39
Клебанський ДНЗ Коваль Ольга Павлівна с.Клебань 23660 вул.Леніна,1 37-3-87
Кинашівський ДНЗ Ковтун Наталія Дмитрівна  с.Кинашів 23607 вул.Першотравнева,11 2-29-98
Нестерварський ДНЗ  Тимчик Альбіна Василівна с.Нестерварка 23609 вул.Я.Гаврилюк,20  2-10-75
Юрківській ДНЗ Коваленко Альвіна Олександрівна с.Юрківка 23620 вул.50-річчяЖовтня,56 44-5-32
Шуро-Копіївський ДНЗ Лизак Ольга Олександрівна с.Шура-Копіївська 23622 вул.Леніна, 76  
Бортницький ДНЗ Колачинська Галина Володимирівна с.Бортники 23612 вул.Леніна ,47 38-3-40
Ганнопільський ДНЗ Ясько Олена Василівна с.Ганнопіль 23655 вул.Набережна,1 37-1-15
Крищинецький ДНЗ Кішик Тетяна Григорівна с.Крищинці 23631 вул.Колгоспна,58 49-7-23
Суворівський ДНЗ № 1 Григор’єва Валентина Володим. с.Суворовське 23643 вул Леніна,20 37-6-41
Суворівський ДНЗ № 2 Мороз Ніна Юзефівна с.Суворовське 23643 вул Леонтовича,6 3-77-77
Тиманівський ДНЗ Борденюк Лідія Іванівна с.Тиманівка 23634 вул.Леніна,1 55-6-60
Мазурівський ДНЗ Утюжнікова Людмила Іванівна  с.Мазурівка 23608 вул.гагаріна,16 2-45-80
Заозерненський ДНЗ Галабін Любов Володимирівна  с.Заозерне 23 664 вул.Жовтнева,31А 44-4-12
Журавлівський ДНЗ Полішевська Марія Василівна  с.Журавлівка 23641 вул.Шевченка,15 38-7-59
Білоусівський ДНЗ Липецька Людмила Іванівна  с.Білоусівка 23663 вул.Леніна,2 44-4-30
Богданівський ДНЗ Нікулогло Галина Сергіївна  с.Богданівка23662 вул Хмельницького,23 44-3-49
Зарічненський ДНЗ Бурлака Олеся Іванівна  с.Зарічне23624 вул.Леніна,2  49-4-31