Тульчинщина – це край хліборобів-трударів закоханих у пісню, це сучасний промислово-торговельний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, відомої далеко за межами району, це священна земля наших далеких предків-слов’ян.

  • Тульчин урочисто відзначив свою 411-ту річницю!

    22 вересня 2018 року в урочистостях з нагоди Дня міста Тульчина взяв участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк. В районному будинку культури Тульчинський міський голова Валерій Весняний приймав вітання на адресу тульчинців і об’єдна ....

  • Президент України звернувся до Верховної Ради зі Щорічним посланням

    20 вересня 2018 року Президент України Петро Порошенко виступив у Верховній Раді України зі Щорічним посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України. Глава держави на початку виступу зазначив, що сьогодні Парламент голосуватиме за зміни до Конституції про ....

  • Керівники району привітали ветеранів підпільно-партизанського руху

    21 вересня 2018 року в Тульчинському краєзнавчому музеї з нагоди відзначення Дня партизанської слави відбулася зустріч керівництва району з учасниками підпільно-партизанського руху в Україні в роки Другої світової війни 1939-1945 років. Голова райдержадміністр ....

Загальноосвітні заклади району

Тульчинська школа-інтернат Хлівнюк   Микола Миколайович 2-22-82
Тульчинська СЗШ І-Ш ст. № 1 Третяк Ігор Григорович2-25-84
Тульчинська СЗШ І-Ш ст. № 2 Плотицький Марат Аркадійович 2-25-80
Тульчинська СЗШ І-Ш ст.№ 3 Швець Василь Іванович 2-33-40
Кирнасівська СЗШ І-Ш ст. Дерун Тетяна Володимирівна 5-31-74
Шпиківська СЗШ І-Ш ст. Таранюк Василь Степанович 5-10-53
Білоусівська СЗШ І-ІІІ ст. Рябокінь Валентина Михайлівна 38-8-30
Богданівська  СЗШ І-Ш ст. Петрунько Віталій Григорович 44-3-41
Ганнопільська СЗШ І-ІІІ ст. Трач Оксана   Миколаївна 37-1-31
Журавлівська СЗШ І-ІІІ ст. Штуль Петро Михайлович 38-7-30
Заозерненська СЗШ І-ІІІ ст. Невеселюк Людмила Володимирівна 4-44-51
Кинашівська СЗШ І-ІІІ ст. Живилко   Наталя Олександрівна 2-30-80
Клебанська СЗШ І-ІІІ ст. Войтенко Анатолій Кирилович 37-3-18
Крищинецька СЗШ І-Ш ст. Мельничук  Олена Сергіївна  49-7-33
Михайлівська СЗШ І-Ш ст. Сватко Раїса Олександрівна 44-9-42
Печерська СЗШ І-Ш ст. Котовська  Леоніда Іванівна 49-0-70
Суворівська СЗШ І-ІІІ ст. Довгань Григорій Іванович 37-6-10
Тиманівська СЗШ І-ІІІ ст. Атабаєва Таміла Василівна 55-3-97
Шуро-Копіївська СЗШ І-ІІІ ст. Шимков Валерій Васильович 44-7-38
Юрківська СЗШ І-ІІІ ст. Пустовіт Тетяна Андріївна 44-8-38
Кирнасівська СЗШ І-ІІ ст. Марценюк Григорій Петрович 53-5-74
Бортницька СЗШ І-ІІ ст. Свистун Володимир Семенович 38-3-30
Дранська СЗШ І ст. Подоляк Зінаїда Григорівна 38-0-49
Зарічненська СЗШ І-ІІ ст. Мельник Ніна Яківна 49-4-85
Копіївська СЗШ І-ІІ ст. Граб Валерій Олександрович 37-9-35                                     
Левківська СЗШ І-ІІ ст. Бистрицький Петро Михайлович 49-1-15
Мазурівська СЗШ І-ІІ ст. Максимчук Олександр Васильович 2-22-67
Нестерварська СЗШ І-ІІ ст. Шарлай Сергій Володимирович 6-59-05
Одайська СЗШ І-ІІ ст. Кузь Любов Іванівна 38-0-05
Сільницька СЗШ І-ІІ ст. Железняк  Леонід Миколайович 38-6-59
Суворовська СЗШ І-ІІ ст. Парубок Валентина Василівна 37-7-24
Тарасівська СЗШ І-ІІ ст. Маркітан Григорій Дмитрович 37-8-41
Торківська СЗШ І-ІІ ст. Цвігун Анатолій Григорович 37-5-72
Холодівська СЗШ І-ІІ ст. Ревус    Оксана Іванівна 44-1-49
Центр технічної творчості Войтков Вітальй Альфонович  
Міжшкільний навчальновиробничий комбінат Глухий Володимир Пилипович 2-42-43
Будинок дітей та юнацтва Мельник Лілія Миколаївна 2-24-02
Станція юних натуралістів Мазур Микола Лук’янович 2-34-02
Д Ю С Ш Чорній Алім Іванович 2-16-99
Василівська СЗШ І ступенів Сандюк Наталія Василівна 44-4-48
Крищинецька ДШІ Дудник Галина Василівна 49-6-83