Спеціаліст відділу житлових субсидій управління соціального захисту населення Тульчинської районної державної адміністрації Вінницької області.

Оголошення

Наказом начальника управління соціального захисту населення Тульчинської районної державної адміністрації від 01.10.2018 р. № 66 оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» - спеціаліста відділу житлових субсидій управління соціального захисту населення Тульчинської районної державної адміністрації Вінницької області.

Умови конкурсу

Наказ

Інформація про конкурс оприлюднена на сайті Національного агентства України з питань державної служби за посиланням:

Конкурс не відбувся, тому що не було подано заяв на участь у конкурсі, тому що кандидати не з’явилися на другий етап конкурсу – співбесіду