Територіальні громади району

До Тульчинського району входять дев’ять територіальних громад:

Тульчинська міська громада (м.Тульчин, смт.Кирнасівка, с.Білоусівка, с.Богданівка, с.Бортники, с.Ганнопіль, с.Гути, с.Дранка, с.Журавлівка, с.Зарічне, с.Калинівка,  с.Кинашів, с.Клебань, с.Копіївка,  с.Крищинці, с.Мазурівка, с.Маньківка, с.Марусине, с.Маяки, с.Михайлівка,  с.Нестерварка,  с.Одаї,  с.Сільниця,  с.Суворовське, с.Тарасівка, с.Тиманівка, с.Холодівка, с.Шура-Копіївська, с-ще Гуральня, с-ще Капки, с-ще Маркове, с-ще Пестеля, с-ще Улянівка, с-ще Федьківка, с-ще Хмельницьке, с-ще Щурі)

- Брацлавська селищна громада  (смт Брацлав, с.Бугаків,  с.Вигнанка , с.Вишківці, с.Вовчок,   с.Глинське, с.Грабовець, с.Гранітне, с.Гриненки,  с.Довжок,   с.Забужжя, с.Зяньківці, с.Монастирське,  с.Новоселівка, с.Скрицьке, с.Сорокодуби, с.Шура, с.Яструбиха.

- Вапнярська селищна громада (смт Вапнярка, с.Антопіль,  с.Вербова,  с.Високе,  с.Колоденка, с.Марківка)

- Крижопільська селищна громада ( смт Крижопіль,  с.Голубече, с.Жабокрич, с.Заболотне, с.Залісся, с.Зеленянка, с.Іллівка, с.Княжа Криниця, с.Красне, с.Красносілка, с.Крикливець с.Куниче, с.Левків,  с.Павлівка, с.Соколівка, с.Сонячне, с.Тернівка, с.Шарапанівка, с-ще Вигода

- Піщанська селищна громада (смт Піщанка, смт Рудниця, с.Городище, с.Дмитрашківка, с.Козлівка, с.Миролюбівка, с.Рибки,  с.Рудницьке, с.Ставки, с.Чорномин, с.Яворівка, с-ще Миколаївка, с-ще Попелюхи, с-ще Трудове).

- Томашпільська селищна громада (смт Томашпіль, с.Антонівка, с.Благодатне, с.Вапнярки, с.Велика Русава, с.Вила, с.Гнатків, с.Горишківка, с.Жолоби, с.Забіляни, с.Калинка, с.Касянівка, с.Кислицьке, с.Комаргород, с.Липівка,  с.Нетребівка, с.Олександрівка, с.Паланка,   с.Пеньківка, с.Пилипи-Борівські, с.Ракова, с.Рожнятівка, с.Русава, с.Стіна, с.Яланець, с.Яришівка, с-ще Горишківське, с-ще Комаргородське).

- Шпиківська селищна громада (смт Шпиків, с.Бурдії, с.Бушинка, с.Велика Вулига, с.Винокурня, с.Даньківка, с.Кленове, с.Левківці, с.Лопатинці, с.Мала Вулига, с.Петрашівка, с.Печера, с.Підлісівка, с.Польова Слобідка, с.Рахни-Лісові, с.Рогізна, с.Сліди, с.Станіславка, с.Стрільники, с.Торків, с.Шпиківка, с.Юліямпіль, с.Юрківка, с.Ярове, с-ще Гута-Бушинська, с-ще Соснівка, с-ще Юліямпільське)

- Городківська сільська громада  (с.Андріяшівка, с.Вербка, с.Висока Гребля, с.Вільшанка, с.Гарячківка, с.Городківка, с.Дахталія, с.Джугастра, с.Долинка, с.Доярня, с.Кісниця, с.Кринички, с.Леонівка, с.Мар'янівка, с.Одаї, с.Петрунівка, с.Савчине, с.Теклівка, с.Шуми, с-ще Вербецьке, с-ще Горби, с-ще Мар'янівське, с-ще Рудник, с-ще Суха Долина, с-ще Файгород)

- Студенянська сільська громада (с.Болган,  с.Брохвичі, с.Верхня Слобідка,  с.Гонорівка, с.Грабарівка, с.Затишне, с.Калинівка, с.Кукули, с.Студена, с.Трибусівка, с-ще Козацьке, с-ще Палійове, с-ще П'ятихатка, с-ще Чабанове,  с-ще Червона Поляна)