28 Липня, 2020 р., 09:11
День хрещення Київської Русі-України – державна пам’ятна дата, що відзначається щорічно 28 липня – у день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира, відповідно до Указу Президента України від 25 липня 2008 року № 668/2008 «Про День хрещення Київської Русі–України».
27 Липня, 2020 р., 16:59
27.07.2020 року відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто  9 питань, що стосуються захисту прав дітей, а саме: щодо влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування до сімейних форм влаштування, про призначення піклувальника над дитиною-сиротою, щодо продовження терміну перебування дитини в закладі інституційного типу, про доцільність завершення соціального супроводу сім’ї, яка потрапила в складні життєві обставини, про доцільність здійснення соціального супроводу сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, про припинення функціонування прийомної сім’ї та надання дозволу неповнолітній дитині на вчинення правочинів щодо оформлення житла, зі згоди своєї матері.
27 Липня, 2020 р., 16:58
На виконання  Протоколу №3 засідання обласної надзвичайної протиепізоотичної комісії від 22.07.2020 року щодо посилення заходів профілактики захворювання тварин на сказ 27.07.2020 року заступником голови райдержадміністрації Юрієм Деркачем  проведено засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії.
27 Липня, 2020 р., 12:25
Президент України Володимир Зеленський повернув до Верховної Ради Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну службу» щодо кандидатського резерву» з власними пропозиціями.
27 Липня, 2020 р., 12:24
У літній період традиційно значно зростає кількість трагічних випадків на водоймах. Шукаючи захисту від палючого сонця, люди обирають для відпочинку переважно місця біля води. Рятувальники не втомлюються попереджати про те, що безпечними є тільки перевірені пляжі та водойми, в яких обстежене дно та є рятувальний пост. Проте, найчастіше головним фактором вибору місця для купання є зовсім не рівень безпеки, а наближеність до дому. Саме на таких ставках, копанках та озерах щороку гинуть сотні українців.
24 Липня, 2020 р., 15:22
У зв'язку з проведенням планових ремонтних робіт з реконструкції, ремонту та обслуговування системи газопостачання ГРС «Немирів», з 27 липня 2020 рок тимчасово буде припинено газопостачання населених пунктів: с.Печера, с.Даньківка Тульчинського району.
24 Липня, 2020 р., 15:05
Субсидією для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг користується 1022 сім’ї. Для призначення субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу готівкою на 2020 рік – прийнято 916 заяв, призначено субсидію 916 сім’ям ( з них призначено в розмірі 0,00 грн. – 83 сім’ям)  на суму – 3238,4 тис. грн. (середній розмір субсидії складає – 3535,2 грн.).
23 Липня, 2020 р., 15:58
22 липня, за участі заступника голови обласної державної адміністрації Наталі Заболотної, відбулося засідання обласної комісії з питань розподілу коштів субвенції з державного бюджету місцевим, міжрайонним та міським бюджетам для виплати грошової компенсації на отримання житла для громадян – учасників Революції Гідності, АТО, ООС, а також членів їх сімей.
23 Липня, 2020 р., 07:32
Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня.