СЕКТОР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПОВІДОМЛЯЄ:

Дата: 26.09.2014 16:10

Основні правила безпечного користування газом в побуті:
Якщо Ви відчули запах газу в приміщенні, де встановлені газові прилади: Негайно перекрийте вентилі на газових приладах і крани подачі газу перед ними; виведіть людей із загазованих і сусідніх приміщень; організуйте провітрювання приміщень; викличте аварійну службу за телефоном «104»; з прибуттям аварійної бригади дійте за їх вказівками.
Якщо Ви почули запах газу у під’їзді житлового будинку: Повідомте аварійну газову службу за телефоном «104»; організуйте провітрювання під’їзду;повідомте мешканців; не допускайте у загазоване приміщення людей, користування відкритим вогнем, електроприладами; організуйте охорону місця до прибуття аварійної бригади.
Якщо стався вибух газу та пожежа в приміщенні: Негайно перекрийте вентилі подачі газу в приміщення; повідомте аварійну газову службу за телефоном «104» та пожежників за телефоном «101»;організуйте евакуацію людей;підручними засобами розпочніть гасіння пожежі;надайте першу медичну допомогу потерпілим, при потребі викличте швидку медичну допомогу за телефоном «103»; не дозволяйте людям заходити в приміщення.
Категорично забороняється:
Проводити самовільну газифікацію будинку, заміну чи ремонт газового обладнання; проводити перепланування газифікованого приміщення, змінювати устрій вентсистем або заклеювати вентиляційні канали; вимикати автоматику безпеки і регулювання газових приладів.
Не залишайте увімкнені газові прилади без нагляду та не дозволяйте користуватися ними дітям.