Відзначення Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 08.11.2019 10:15

7 листопада 2019 року у Тульчинському районному будинку культури відбулися урочистості та концертна програма «У творчості квітни, Вкраїно!» до Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва за участю творчих колективів Тульчинського коледжу культури.

З вітальним словом до працівників культури району звернулися голова Тульчинської районної державної адміністрації Віталій Чуба, заступник голови районної ради Надія Григорьєва та секретар міської ради Оксана Трач. Присутнім подякували за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток національної культури та духовності, збереження традицій нашого народу.

Кращих працівників галузі культури було відзначено грамотами з виплатою нецільової матеріальної допомоги.

Колектив Тульчинського коледжу культури привітав учасників урочистого зібрання святковим концертом.

Фото: Вігуржинська А.В.