ТУЛЬЧИНСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Вінницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Декларування

Декларування посадовців - один із найбільш ефективних інструментів запобігання корупції у публічному секторі.  Завдяки запроваджений у 2016 році системі е-декларування сьогодні кожен громадянин може дізнатися, які статки має посадовець, який отримує заробітну плату з коштів державного бюджету.  

У разі виявлення порушення суб’єкт декларування може бути притягнутий до: 

  • Адміністративної відповідальності - якщо сума виявлених недостовірних відомостей відрізняється від достовірних на суму від 100 до 500 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. За таке порушення суд може зобов’язати суб’єкта виплатити штраф.
  • Кримінальної відповідальності - якщо сума недостовірних відомостей відрізняється від достовірних відомостей на суму від 500 до 4000 прожиткових мінімумів, суб’єкту декларування може загрожувати штраф або громадські роботи, а також позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю. Якщо сума недостовірних відомостей перевищує достовірні на суму понад 4000 прожиткових мінімумів, передбачено покарання у вигляді штрафу, громадських робіт або обмеження волі, а також позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.
  • Дисциплінарної відповідальності - якщо сума виявлених недостовірних відомостей не перевищує 100 прожиткових мінімумів.

  Сервіси для декларантів: Якщо у вас виникають питання щодо заповнення декларації, ви можете скористатися такими сервісами:

  • Служба технічної підтримки НАЗК: support@nazk.gov.ua (відповіді надаються з 9:00 до 18:00);
  • База знань з офіційними роз'ясненнями НАЗК

Додаткова корисна інформація:

 

01 Травня, 2024 р., 12:13
Раніше ми розповідали про те, що відбувається з декларацією після її подання. Найцікавішим для суспільства та стресовим для державних службовців є етап проведення повної перевірки декларацій. Особливо актуальним це стало через кардинально новий ризик-орієнтований підхід НАЗК до відбору та перевірки декларацій. Тепер не важливим є рівень посади службовця, а вирішальним є показник ризикованості його декларації. Таким чином НАЗК зможе здійснити перевірку тих категорій декларантів, дістатися до яких раніше було неможливо - це керівники регіональних органів влади і контролю, керівники державних підприємств, голови місцевих рад і районних державних адміністрацій, правоохоронці та інші.
20 Квітня, 2024 р., 12:10
Публічні службовці прозвітували про свої статки за останні три роки (2021-2023), а Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) отримало понад 2 млн декларацій. Що ж НАЗК робитиме з ними далі? Як працює ризик-орієнтований підхід до відбору та перевірок декларацій?
20 Квітня, 2024 р., 12:05
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) протягом березня 2024 року розпочало проведення 92 повних перевірок декларацій, відібраних за новим ризик-орієнтованим підходом. 
 
08 Листопада, 2022 р., 15:40
Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю (подання декларації, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, повідомлення про викриття валютного рахунку)  
08 Листопада, 2022 р., 15:11
Якщо ваші близькі подарували вам будинок, то відомості про це потрібно зазначити не лише серед об’єктів нерухомості, але й як дохід.
08 Листопада, 2022 р., 15:03
Членами сім’ї суб’єкта декларування (ст. 1 Закону, примітка до ст. 46 Закону) є:
 
08 Листопада, 2022 р., 15:01
У розділі 7 «Цінні папери» декларації зазначаються цінні папери, що належать суб’єкту декларування або члену його сім’ї на праві власності станом на останній день звітного періоду, незалежно від їхньої вартості. Якщо цінні папери суб’єкта декларування або члена його сім’ї передані в управління іншій особі, додатково зазначаються відомості про таку особу.
08 Листопада, 2022 р., 14:54
Що розуміється під іншими правами користування
 
08 Листопада, 2022 р., 14:49
У декларації зазначається все цінне рухоме майно, вартість якого перевищує визначений Законом поріг декларування (100 ПМ) і яке відповідає хоча б одній з таких умов:
08 Листопада, 2022 р., 14:44
У розділі 3 «Об’єкти нерухомості» декларації зазначаються відомості про об’єкт нерухомості, який є задекларованим (зареєстрованим) місцем проживання – тільки у випадках, коли:

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь