Кампанія декларування 2022 року

Національне агентство з питань запобігання корупції оновило порядок заповнення та подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та форму декларації, які набувають чинності з 01 грудня 2021 року.  Зі змінами рекомендуємо ознайомитися за посиланнями:

НАЗК не лише оновило форми, але ще й затвердило Порядок заповнення декларації. Вперше у декларантів з’явилася повноцінна заюстована інструкція про те, як правильно заповнювати кожен пункт декларації. Тепер подати декларацію буде ще простіше.

Уповноважена особа апарату райдержадміністрації

08 Листопада, 2022 р., 15:40
Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю (подання декларації, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, повідомлення про викриття валютного рахунку)
08 Листопада, 2022 р., 15:11
Якщо ваші близькі подарували вам будинок, то відомості про це потрібно зазначити не лише серед об’єктів нерухомості, але й як дохід.
08 Листопада, 2022 р., 15:03
Членами сім’ї суб’єкта декларування (ст. 1 Закону, примітка до ст. 46 Закону) є:

08 Листопада, 2022 р., 15:01
У розділі 7 «Цінні папери» декларації зазначаються цінні папери, що належать суб’єкту декларування або члену його сім’ї на праві власності станом на останній день звітного періоду, незалежно від їхньої вартості. Якщо цінні папери суб’єкта декларування або члена його сім’ї передані в управління іншій особі, додатково зазначаються відомості про таку особу.
08 Листопада, 2022 р., 14:54
Що розуміється під іншими правами користування

08 Листопада, 2022 р., 14:49
У декларації зазначається все цінне рухоме майно, вартість якого перевищує визначений Законом поріг декларування (100 ПМ) і яке відповідає хоча б одній з таких умов:
08 Листопада, 2022 р., 14:44
У розділі 3 «Об’єкти нерухомості» декларації зазначаються відомості про об’єкт нерухомості, який є задекларованим (зареєстрованим) місцем проживання – тільки у випадках, коли:
08 Листопада, 2022 р., 14:41
У розділі 4 «Об’єкти незавершеного будівництва» декларації зазначаються (п. 2-1 ч. 1 ст. 46 Закону):
08 Листопада, 2022 р., 14:39
Після оновлення форми декларації, що відбулось 1 грудня 2021 року, в декларації з’явився блок полів «Інформація для ідентифікації за межами України». Щоб у вас не виникало проблем із заповненням цього блоку Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) підготувало основні правила для його заповнення.
08 Листопада, 2022 р., 14:37
Чи потрібно вказувати тисячу гривень як дохід?