Вінницька область

Конкурси на зайняття вакантних посад

19 Січня, 2022 р., 10:03
Управління соціального захисту населення Тульчинської районної державної адміністрації повідомляє, що наказом начальника управління  від 17.01.2022 року №6 оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - провідного спеціаліста відділу з питань призначення та виплати державних соціальних допомог №1 м. Тульчин.

19 Січня, 2022 р., 10:01
Управління соціального захисту населення Тульчинської районної державної адміністрації повідомляє, що наказом начальника управління  від 17.01.2022 року №6 оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - заступника начальника відділу з питань призначення та виплати державних соціальних допомог №1 м. Тульчин.

19 Січня, 2022 р., 10:00
Управління соціального захисту населення Тульчинської районної державної адміністрації повідомляє, що наказом начальника управління  від 17.01.2022 року №6 оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу з питань призначення та виплати державних соціальних допомог №1 м. Тульчин.

19 Січня, 2022 р., 09:58

25 Листопада, 2021 р., 10:33
 Служба у справах дітей Тульчинської райдержадміністрації повідомляє, що наказом начальника служби у справах дітей Тульчинської райдержадміністрації  від 24.11.2021 року №01-12/73 оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,В” – головного спеціаліста відділу усиновлення та розвитку сімейних форм виховання служби у справах дітей Тульчинської райдержадміністрації з розташуванням робочого місця смт. Піщанка (зона обслуговування Студенянської та Піщанської територіальних громад)

25 Листопада, 2021 р., 10:27
Служба у справах дітей Тульчинської райдержадміністрації повідомляє, що наказом начальника служби у справах дітей Тульчинської райдержадміністрації  від 24.11.2021 року №01-12/73 оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,В” – головного спеціаліста відділу усиновлення та розвитку сімейних форм виховання служби у справах дітей Тульчинської райдержадміністрації з розташуванням робочого місця смт. Крижопіль (зона обслуговування Городківської та Крижопільської територіальних громад)

02 Вересня, 2021 р., 10:16
Тульчинська районна державна адміністрація повідомляє, що наказом керівника апарату від 01 вересня 2021 року № 97 н-к оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,В” – головного спеціаліста відділу цифрового розвитку, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації.

18 Червня, 2021 р., 11:31
Тульчинська районна державна адміністрація повідомляє, що наказом керівника апарату від 17 червня 2021 року № 83 н-к оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,В” – головного спеціаліста з питань мобілізаційної роботи  апарату Тульчинської районної державної адміністрації.

14 Червня, 2021 р., 12:00
Тульчинська районна державна адміністрація повідомляє, що наказом керівника апарату від 11 червня 2021 року № 81 н-к оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,В” – головного спеціаліста відділу цифрового розвитку, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації.

28 Травня, 2021 р., 16:49
Тульчинська районна державна адміністрація повідомляє, що наказом керівника апарату від 28 травня 2021 року № 71 н-к оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,В” – головного спеціаліста сектору з питань оборони та цивільного захисту апарату Тульчинської районної державної адміністрації.