Конкурси на зайняття вакантних посад

14 Лютого, 2022 р., 15:28
Управління соціального захисту населення Тульчинської районної державної адміністрації повідомляє, що наказом начальника управління  від 11.02.2022 року №15 оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу з питань призначення та виплати державних соціальних допомог №1 м. Тульчин.

14 Лютого, 2022 р., 15:27

14 Лютого, 2022 р., 15:25

14 Лютого, 2022 р., 15:23

14 Лютого, 2022 р., 15:22
Управління соціального захисту населення Тульчинської районної державної адміністрації повідомляє, що наказом начальника управління  від 11.02.2022 року №15 оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - провідного спеціаліста відділу з питань призначення та виплати державних соціальних допомог №1 м. Тульчин.

19 Січня, 2022 р., 10:03
Управління соціального захисту населення Тульчинської районної державної адміністрації повідомляє, що наказом начальника управління  від 17.01.2022 року №6 оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - провідного спеціаліста відділу з питань призначення та виплати державних соціальних допомог №1 м. Тульчин.

19 Січня, 2022 р., 10:01
Управління соціального захисту населення Тульчинської районної державної адміністрації повідомляє, що наказом начальника управління  від 17.01.2022 року №6 оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - заступника начальника відділу з питань призначення та виплати державних соціальних допомог №1 м. Тульчин.

19 Січня, 2022 р., 10:00
Управління соціального захисту населення Тульчинської районної державної адміністрації повідомляє, що наказом начальника управління  від 17.01.2022 року №6 оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу з питань призначення та виплати державних соціальних допомог №1 м. Тульчин.

19 Січня, 2022 р., 09:58

25 Листопада, 2021 р., 10:33
 Служба у справах дітей Тульчинської райдержадміністрації повідомляє, що наказом начальника служби у справах дітей Тульчинської райдержадміністрації  від 24.11.2021 року №01-12/73 оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,В” – головного спеціаліста відділу усиновлення та розвитку сімейних форм виховання служби у справах дітей Тульчинської райдержадміністрації з розташуванням робочого місця смт. Піщанка (зона обслуговування Студенянської та Піщанської територіальних громад)