Конкурси на зайняття вакантних посад

13 Квітня, 2021 р., 16:10
Тульчинська районна державна адміністрація повідомляє, що наказом керівника апарату від 13 квітня 2021 року № 55 н-к оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,Б” – завідувача сектору з питань оборони, цивільного захисту апарату Тульчинської районної державної адміністрації.

13 Квітня, 2021 р., 16:03
Тульчинська районна державна адміністрація повідомляє, що наказом керівника апарату від 12 квітня 2021 року № 53 н-к оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,Б” – начальника відділу юридичного забезпечення та супроводу діяльності органів місцевого самоврядування управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату Тульчинської районної державної адміністрації.

13 Квітня, 2021 р., 15:58
Тульчинська районна державна адміністрація повідомляє, що наказом керівника апарату від 12 квітня 2021 року № 54 н-к оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,Б” – начальника управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату Тульчинської районної державної адміністрації.

03 Лютого, 2020 р., 16:54
Тульчинська РДА оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії "Б" – завідувача сектору культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Тульчинська районна державна адміністрація повідомляє, що розпорядженням першого заступника голови райдержадміністрації від 31.01.2020 № 21 оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,Б” – завідувача сектору культури, молоді та спорту районної державної адміністрації

16 Вересня, 2019 р., 08:31
Фінансове управління районнної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,Б” – начальника фінансово-господарського відділу – головного бухгалтера фінансового управління Тульчинської районної державної адміністрації Вінницької області  з 13 вересня 2019 року, умови конкурсу додаються

27 Серпня, 2019 р., 13:38

25 Липня, 2019 р., 07:41
Тульчинська районна державна адміністрація повідомляє, що наказом керівника апарату від 23 липня 2019 року № 8 н-аг оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,В” – головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури Тульчинської районної державної адміністрації Вінницької області.

22 Травня, 2019 р., 13:12
Тульчинська районна державна адміністрація повідомляє, що наказом начальника управління економіки райдержадміністрації від 22.05.2019 року № 4 оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,В” – головного спеціаліста відділу аналізу й прогнозування економічного розвитку району управління економіки Тульчинської районної державної адміністрації Вінницької області.

14 Травня, 2019 р., 08:15
Тульчинська районна державна адміністрація повідомляє, що наказом керівника апарату райдержадміністрації від 07.05.2019 року № 6 н-аг оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,В” – головного спеціаліста організаційного відділу апарату Тульчинської районної державної адміністрації Вінницької області.

18 Квітня, 2019 р., 07:28