Інформація, що стосується підготовки та проведення установчих зборів

28 Січня, 2022 р., 15:31
Список представників інститутів громадянського суспільства допущених до установчих зборів до Громадської ради при Тульчинській районній  державній адміністрації

28 Січня, 2022 р., 15:15
Протокол  № 3  засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для обрання членів Громадської ради при Тульчинській райдержадміністрації   Дата засідання:         20 січня 2022 року

21 Грудня, 2021 р., 14:11
З метою забезпечення належного формування складу громадської ради при Тульчинській райдержадміністрації в 2022 році ініціативна група з формування її складу, утворена райдержадміністрацією  (далі – ініціативна група), керуючись Типовим положенням про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (далі – Типове положення), на своєму засіданні 02 грудня 2021 року (протокол засідання № 2) затвердила Порядок подання заяв інститутами громадянського суспільства для участі в установчих зборах з формування складу Громадської ради при Тульчинській райдержадміністрації .

21 Грудня, 2021 р., 14:10
Відповідно до норм Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, засобів масової інформації (далі – інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку.

02 Грудня, 2021 р., 14:07

23 Листопада, 2021 р., 08:38
Протокол  № 1 засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для обрання членів Громадської ради при Тульчинській райдержадміністрації   Дата засідання: 23 листопада 2021 року Місце проведення:   м.Тульчин, вул.М.Леонтовича, 1, актова зала

22 Листопада, 2021 р., 08:36