ТУЛЬЧИНСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Вінницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Охорона праці та безпека життєдіяльності

 
04 Листопада, 2021 р., 12:12
Під час опалювального періоду зростає ймовірність виникнення нещасних випадків, аварій, пожеж, у тому числі під час експлуатації котелень, газовикористовуючого обладнання та нагрівальних електричних приладів.
 
04 Листопада, 2021 р., 12:12
Одним із головних напрямів роботи  Немирівського відділення управління ВД ФСС України у Вінницькій області є профілактична робота щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим випадкам загрози здоров'ю застрахованих осіб, викликаних умовами праці.  Людина не  може працювати продуктивно і якісно, якщо не почувається на роботі комфортно та безпечно. Перша умова якоюсь мірою залежить і від самого працівника, а другу – повинен  гарантувати роботодавець.  Успіху у справі можна досягти,  коли інтереси та обов'язки обох сторін будуть  співпадати.
 
04 Листопада, 2021 р., 12:11
Під час прийняття на роботу та періодично на підприємстві працівники повинні проходити інструктажі з таких питань:
 
04 Листопада, 2021 р., 12:10
Вже тривалий час в Україні денна температура повітря сягає близько +30 ºС.
 
04 Листопада, 2021 р., 12:09
1. Кожен суб’єкт господарювання, підприємство, установа, організація, заклад охорони здоров’я (далі - підприємство), що експлуатує, зберігає, транспортує тощо) кисневі балони (блоки балонів) чи кисневі трубопроводи, повинен дотримуватись Вимог безпеки та захисту здоров’я під час використання виробничого обладнання працівниками, затверджених наказом Міністерства соціальної політики України від 28.12.2017 № 2072, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 23.01.2018 за № 97/31549 та  Правил охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском, затверджених наказом Міністерства соціальної політики України від 05.03.2018 № 333, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 10.04.2018 за № 433/31885, інших нормативно-правових актів з охорони праці, розробити відповідні інструкції з охорони праці з урахуванням конкретних умов безпеки їх експлуатації, що діють у межах підприємства.
 
04 Листопада, 2021 р., 12:09
1. На кожному сільськогосподарському підприємстві, що займається вирощуванням сільськогосподарських культур повинна бути призначена уповноважена особа або окрема штатна одиниця з питань цивільного захисту, яка відповідальна, в тому числі і за облік надзвичайних подій (далі - НП) або надзвичайних ситуацій (далі - НС) на підприємстві  (суб’єкті господарювання).
 
04 Листопада, 2021 р., 12:07
Міжнародний день людей з інвалідністю є щорічною подією. Історія відзначення цього Дня розпочалася в 80-х роках минулого сторіччя, коли Організація Об’єднаних Націй оголосила 1983-1992 роки Десятиліттям людей з інвалідністю. У ті часи на державному рівні проводилися роботи з метою розроблення заходів, направлених на поліпшення становища осіб з інвалідністю і забезпечення для них рівних можливостей для подальшого життя в суспільстві. Створена програма дій була підписана 3 грудня 1992 року. З того часу вся світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем таких людей, захисту і забезпечення їхніх прав і рівних можливостей.
 
04 Листопада, 2021 р., 12:07
Державною службою України з питань праці розроблено проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України „Про затвердження Порядку впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці”.
 
04 Листопада, 2021 р., 12:06
Останнім часом в Україні збільшилася кількість  нещасних випадків на підприємствах житлово-комунального господарства. Внаслідок отруєння каналізаційними газами щорічно трапляються нещасні випадки, в тому числі із смертельними наслідками, які сталися під час виконання робіт по ремонту й експлуатації водопровідних та каналізаційних мереж, колекторів, колодязів.
 
04 Листопада, 2021 р., 12:05
Під час розумової праці фізична активність людини є незначною, у зв’язку з чим сповільнюється кровообіг, порушується дихання, буває складно розслабитися. Це відображається на діяльності практично всіх органів із поступовим порушенням їх структурного утворення. Нерідко з’являються головні болі, болі в області серця або прискорене серцебиття, запаморочення, підвищена стомлюваність, зниження гостроти зору, порушення сну, апатія або дратівливість, можуть проявитися порушення діяльності шлунку, печінки, кишківника. Усе це призводить до зниження працездатності.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь