ТУЛЬЧИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Вінницька область
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Охорона праці та безпека життєдіяльності

 
03 Листопада, 2021 р., 16:30
На  сьогоднішній день, як в Україні так і в інших країнах світу  безшумних виробництв практично не існує, однак шум як професійна шкідливість набуває особливого значення у випадках його високої інтенсивності. Це спостерігається, як в промисловості, сільському господарстві, на транспорті,  так і в побуті.
 
03 Листопада, 2021 р., 16:27
ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства внутрішніх справ України 05 грудня 2019 року N 1021
 
03 Листопада, 2021 р., 16:24
Керуючись статистичними даними відносно нещасних випадків   невиробничого  характеру та  економічні втрати держави у зв’язку із загибеллю та травмуванням громадян у побуті, страховий експерт з охорони праці Немирівського відділення  управління  виконавчої дирекції ФСС України у Вінницькій області Пашенько С.М. навів такі дані:
 
03 Листопада, 2021 р., 16:23
Відповідно до статті 43 Конституції України, кожен громадян має право на належні та безпечні умови праці.
 
03 Листопада, 2021 р., 16:20
Мінеральні добрива, регулятори росту рослин, пестициди, знешкоджувальні та інші хімічні речовини широко увійшли в практику рослинництва. Вони забезпечують отримання та збереження високих урожаїв. Проте, всі ці речовини в тій чи іншій мірі небезпечні для людського здоров’я та навколишнього середовища. Необережне їх використання може завдати величезної, часто непоправної шкоди не лише працюючим з ними особам, але й іншим людям, тваринному й рослинному світу, ґрунту, атмосфері.
 
03 Листопада, 2021 р., 16:16
Організація виробничих процесів у малих фермерських господарствах суттєво відрізняється від організації виробництва у великих сільськогосподарських підприємствах та агрохолдингах. Це обумовлюється порівняно невеликими площами землі, що обробляються та малою чисельністю працюючих. Проте, такі господарства в нашому регіоні складають більшу частину всіх аграрних підприємств.
 
03 Листопада, 2021 р., 16:14
В опалювальний період зростає ймовірність виникнення нещасних випадків, аварій, пожеж, у тому числі під час експлуатації котелень, газовикористовуючого обладнання та нагрівальних електричних приладів.
 
03 Листопада, 2021 р., 16:11
У виробничій діяльності кожного сільськогосподарського підприємства збирання врожаю зернових культур - особливо відповідальний період. Водночас цей період є найбільш травмонебезпечним, оскільки зумовлений перенасиченістю й перенапруженням праці.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь