Протокол  № 3

Дата: 28.01.2022 15:15

Протокол  № 3
засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для обрання членів Громадської ради при Тульчинській райдержадміністрації

Дата засідання:         20 січня 2022 року

Місце проведення:   м.Тульчин, вул.М.Леонтовича, 1, актова зала

Голова комісії:  Колібабчук Марія Іванівна, заступник голови ГО «Тульчин-Туристичний»

Секретар комісії:  Бакума Тетяна Степанівна, начальник відділу цифрового розвитку, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Присутні члени ініціативної групи:

Вігуржинська Віра Степанівна – голова Тульчинської районної громадської організація «Світ інформації»

Гордійчук Олексій Ульянович – голова Тульчинської районна спілки ветеранів Афганістану

Чепернатий Сергій Володимирович – заступник голови райдержадміністрації

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1. Ознайомлення з поданими заявами та дослідження на відповідність встановлених вимог до Порядку поданих заяв, документів інститутами громадянського суспільства та зразків до нього.
  2. Про затвердження  списку кандидатів до складу Громадської ради при райдержадміністрації, документи яких відповідають встановленим вимогам.
  3. Інше.

РОЗГЛЯД ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Перше питання: «Ознайомлення з поданими заявами та дослідження на відповідність встановлених вимог до Порядку поданих заяв, документів інститутами громадянського суспільства та зразків до нього».

Вирішили: визначити, що у встановлений Ініціативною групою строк, подано шість заяв  про  участь делегованих осіб в установчих зборах з формування складу Громадської ради при Тульчинській райдержадміністрації.

Голосували:  «ЗА» – 6, «ПРОТИ» – 0, «УТРИМАВСЯ» – 0.

Рішення прийнято.

2. Друге питання: «Про затвердження  списку кандидатів до складу Громадської ради при райдержадміністрації, документи яких відповідають встановленим вимогам».

Вирішили: затвердити список з 6 кандидатів до складу Громадської ради при Тульчинській райдержадміністрації, документи яких відповідають встановленим вимогам, які надішли  до 5 січня 2022 року включно (додаток 1).

Голосували:  «ЗА» – 6, «ПРОТИ» – 0, «УТРИМАВСЯ» – 0.

Рішення прийнято.

3. Третє питання: «Інше».

Виступила Колібабчук М.І., яка доручила Бакумі Т.С. проінформувати громадські організації про результати засідання ініціативної групи щодо участі в установчих зборах.  Повідомити, що установчі збори відбудуться 04 лютого 2022 року о 10.00 годин в приміщенні райдержадміністрації за адресою м.Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 1  зал засідань. Початок реєстрації о 9.30 год.

Голова ініціативної групи                                            М.І.Колібабчук

Секретар ініціативної групи                                        Т.С. Бакума

Додаток 1

СПИСОК КАНДИДАТІВ ДО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ТУЛЬЧИНСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ