ТУЛЬЧИНСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Вінницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Протокол  № 2

Дата: 02.12.2021 14:07
Кількість переглядів: 262

Протокол  № 2
засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для обрання членів Громадської ради при Тульчинській райдержадміністрації

 

Дата засідання:         02 грудня 2021 року  

Місце проведення:   м.Тульчин,

вул.М.Леонтовича, 1,

актова зала

 Присутні члени ініціативної групи:

Бакума Тетяна Степанівна – начальник відділу цифрового розвитку, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Вігуржинська Віра Степанівна – голова Тульчинської районної громадської організація «Світ інформації»

Гордійчук Олексій Ульянович – голова Тульчинської районна спілки ветеранів Афганістану

Клапай Катерина Володимирівна – начальник відділу юридичного забезпечення та супроводу діяльності органів місцевого самоврядування управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату райдержадміністрації

Колібабчук Марія Іванівна – заступник голови ГО «Тульчин - туристичний»

Чепернатий Сергій Володимирович заступник голови райдержадміністрації

Засідання веде голова ініціативної групи з формування складу громадської ради при райдержадміністрації Колібабчук М.І.

Порядок денний:

1. Про затвердження способу формування складу Громадської ради при Тульчинській райдержадміністрації, встановлення дати проведення та строків подання заяв.

2. Про визначення кількісного складу Громадської ради при Тульчинській райдержадміністрації.

3. Про визначення вимог інститутів громадянського суспільства.

4. Про затвердження Порядку подання заяв, документів інститутами громадянського суспільства та зразків до нього.

5. Про обрання особи відповідальної за прийом та зберігання документів кандидатів до складу Громадської ради при Тульчинській райдержадміністрації.

6. Про затвердження змісту тексту повідомлення про спосіб формування складу Громадської ради при Тульчинській райдержадміністрації та оголошення про початок прийому заяв.

Розгляд питань порядку денного:

1. «Про затвердження способу формування складу Громадської ради при Тульчинській райдержадміністрації, встановлення дати проведення та строків подання заяв».

Вирішили: затвердити спосіб формування складу Громадської ради при Тульчинській райдержадміністрації шляхом проведення установчих зборів. Встановити дату проведення установчих зборів 04 лютого 2022 року. Строк подання заяв та документів з 21 грудня до 05 січня 2022 року включно.

Голосували: «за» - 6, «проти» - 0, «утримались» - 0.

Рішення прийнято.

2. «Про визначення кількісного складу Громадської ради при Тульчинській  райдержадміністрації».

Вирішили: визначити склад громадської ради у кількості до 35 осіб.

Голосували: «за» - 6, «проти» - 0, «утримались» - 0.

Рішення прийнято.

3. «Про визначення вимог інститутів громадянського суспільства».

Вирішили: обмежитися переліком вимог до інститутів громадянського суспільства відповідно до п.6 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року № 996.

Голосували: «за» - 6, «проти» - 0, «утримались» - 0.

Рішення прийнято.

4. «Про затвердження Порядку подання заяв, документів інститутами громадянського суспільства та зразків до нього».

Вирішили: затвердити Порядок подання заяв, документів інститутами громадянського суспільства шляхом надсилання у паперовому та електронному вигляді. Затвердити зразки заяви та документів, що подаються до неї.

Голосували: «за» - 6, «проти» - 0, «утримались» - 0.

Рішення прийнято.

5. «Про обрання особи відповідальної за прийом та зберігання документів кандидатів до складу Громадської ради при Тульчинській райдержадміністрації».

Вирішили: обрати Бакуму Т.С. відповідальною особою за прийом та зберігання документів кандидатів до складу Громадської ради при Тульчинській райдержадміністрації.

Голосували: «за» - 5, «проти» - 0, «утримались» - Бакума Т.С.

Рішення прийнято.

6. «Про затвердження змісту тексту повідомлення про спосіб формування складу Громадської ради при Тульчинській райдержадміністрації та оголошення про початок прийому заяв».

Вирішили: затвердити текст повідомлення про спосіб формування складу Громадської ради при Тульчинській райдержадміністрації та оголошення про початок прийому заяв наступного змісту:

Повідомлення про спосіб формування складу Громадської ради при Тульчинській райдержадміністрації та її кількісний склад

З метою всебічного забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики у сферах, що належать до компетенції Тульчинської райдержадміністрації, відповідно до Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»

Ініціативна група оголошує про початок прийому заяв для участі в установчих зборах з формування складу Громадської ради при Тульчинській райдержадміністрації

Керуючись абзацом другим п.7 Типового положення ініціативна група визначила, що кількісний склад Громадської ради при Тульчинській райдержадміністрації становить до 35 осіб.

Дата проведення установчих зборів орієнтовно 04 лютого 2022 року.

Термін подання документів з 21 грудня 2021 року до 05 січня 2022 року включно.

Початок установчих зборів о 10 годині.

Реєстрація з 9.30 до 10.00 год.

Місце проведення установчих зборів м.Тульчин, вул.М.Леонтовича, 1, зал засідань на третьому поверсі.

Заяви інститутів громадянського суспільства та делегованих ними представників разом з іншими документами приймаються до 05 січня 2022 року включно з урахуванням вимог Типового положення та порядку надання заяв інститутами громадянського суспільства для  участі в установчих зборах з формування складу Громадської ради при Тульчинській райдержадміністрації, затвердженого ініціативною групою (протокол № 2 від 02.12.2021 року).

Іншу інформацію, що стосується підготовки та проведення установчих зборів розміщено на сайті Тульчинської райдержадміністрації :   

- вимоги до інститутів громадянського суспільства та кандидатів, яких вони делегують до складу Громадської ради Тульчинській райдержадміністрації;

- порядок подання заяв інститутами громадянського суспільства для участі в установчих зборах з формування складу Громадської ради при Тульчинській райдержадміністрації;

- рекомендовані зразки документів та подання заяв інститутами громадянського суспільства;

- відомості про персональний склад ініціативної групи з формування складу Громадської ради при Тульчинській райдержадміністрації розміщені за посиланням https://tulchin-rda.gov.ua/news/1639982274/

Заява та документи, що додаються до неї приймаються:

  • у паперовому вигляді, надіслані поштою  на адресу Тульчинської райдержадміністрації: 23600, м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 1,       з поміткою «Для Ініціативної групи»;
  • в електронному вигляді шляхом надсилання заяви та скан-копій документів на електронну адресу tul_it@vin.gov.ua  Оригінали заяви та документів, що додаються до неї, необхідно направити поштою в паперовому вигляді або надати особисто.

Голосували: «за» - 6, «проти» - 0, «утримались» - 0.

Рішення прийнято.

Додатки:

- порядок подання заяв інститутами громадянського суспільства для участі в установчих зборах з формування складу Громадської ради при Тульчинській райдержадміністрації;

- вимоги до інститутів громадянського суспільства та кандидатів, яких вони делегують до складу Громадської ради Тульчинській райдержадміністрації;

- рекомендовані зразки документів для подання заяв інститутами громадянського суспільства.

Голова ініціативної групи                                            М.І.Колібабчук

Секретар ініціативної групи                                        Т.С. Бакума

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь