Дата: 23.11.2021 08:38

Протокол  № 1
засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для обрання членів Громадської ради
при Тульчинській райдержадміністрації

Дата засідання: 23 листопада 2021 року
Місце проведення:   м.Тульчин,
вул.М.Леонтовича, 1, актова зала

Присутні:

Бакума Тетяна Степанівна – начальник відділу цифрового розвитку, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Вігуржинська Віра Степанівна – голова Тульчинської районної громадської організація «Світ інформації»

Гордійчук Олексій Ульянович – голова Тульчинської районна спілки ветеранів Афганістану

Колібабчук Марія Іванівна – заступник голови ГО «Тульчин - туристичний»

Чепернатий Сергій Володимирович заступник голови райдержадміністрації

Порядок денний:

1. Про затвердження порядку денного  засідання ініціативної групи.

2. Обрання голови ініціативної групи.

3. Обрання секретаря ініціативної групи.

Розгляд питань порядку денного

1. Слухали:

Чепернатого Сергія Володимировича – заступника голови райдержадміністрації щодо затвердження порядку денного засідання ініціативної групи в цілому. Також поінформував, що розпорядженням голови райдержадміністрації від 19.11.2021 року № 185 – затверджено склад ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для обрання членів громадської ради при райдержадміністрації.

Всі члени інформаційної групи з підготовки та проведення установчих зборів по формуванню нового складу громадської ради при Тульчинській райдержадміністрації (далі інформаційна група) присутні, кворум є, засідання правомочне та запропонував розпочати дане засідання.

Вирішили:

Інформацію взяти до відома.

Розпочати засідання ініціативної групи та затвердити порядок денний в цілому.

Голосування: «за» - 6, «проти» - 0, «утримались» - 0.

Рішення прийнято.

Засідання розпочато.

2. Слухали:

Чепернатого Сергія Володимировича – заступника голови райдержадміністрації, який виступив із пропозицією обрати головою ініціативної групи  Колібабчук Марію Іванівну.

Обрати головою Колібабчук Марію Іванівну

Голосували: «за» - 5, «проти» - 0, «утримались» - Колібабчук М.І.

3. Слухали:

Колібабчук Марію Іванівну – заступника голови ГО «Тульчин - туристичний», яка виступила із пропозицією обрати секретарем ініціативної групи  – Бакуму Тетяну Степанівну.

Вирішили:

Обрати секретарем комісії Бакуму Т.С.

Голосування: «за» - 5, «проти» - 0, «утримались» - Бакума Т.С.

Голова ініціативної групи                                              М.І. Колібабчук

Секретар ініціативної групи                                          Т.С. Бакума