Райдержадміністрація оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,Б” – завідувача сектору з питань оборони, цивільного захисту апарату Тульчинської райдержадміністрації

Дата: 13.04.2021 16:10

Тульчинська районна державна адміністрація повідомляє, що наказом керівника апарату від 13 квітня 2021 року № 55 н-к оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,Б” – завідувача сектору з питань оборони, цивільного захисту апарату Тульчинської районної державної адміністрації.

Наказ

Умови конкурсу

Інформація про конкурс оприлюднена на сайті Національного агентства України з питань державної служби за посиланням: https://career.gov.ua/site/view-vacantion?id=65968

Тульчинська районна державна адміністрація повідомляє, що за результатами конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,Б” – завідувача сектору з питань оборони, цивільного захисту апарату Тульчинської районної державної адміністрації, оголошеного наказом керівника апарату від 13 квітня 2021 року № 55 н-к, переможцем визначено Шпатарюк Оксану Валеріївну.