Конкурси на зайняття вакантних посад

12 Грудня, 2018 р., 12:57

30 Листопада, 2018 р., 13:55
Тульчинська районна державна адміністрація повідомляє, що наказом керівника апарату райдержадміністрації від 29.11.2018 року № 13 н-аг оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,В” – спеціаліста з питань мобілізаційної роботи апарату Тульчинської районної державної адміністрації Вінницької області.

30 Листопада, 2018 р., 08:25

12 Листопада, 2018 р., 13:53

12 Листопада, 2018 р., 13:47

12 Листопада, 2018 р., 13:43

05 Листопада, 2018 р., 14:22
Відділом освіти молоді і спорту Тульчинської районної державної адміністрації  відповідно до наказу №  189  від 23.10.2018 року конкурс на  зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" – головного спеціаліста відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської районної державної адміністрації Вінницької області.

12 Жовтня, 2018 р., 09:01
Тульчинська районна державна адміністрація повідомляє, що наказом керівника апарату від 11 жовтня 2018 року № 11 н-аг оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,В” – головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури Тульчинської районної державної адміністрації Вінницької області.

03 Жовтня, 2018 р., 12:39
Оголошення Наказом начальника  управління соціального захисту населення Тульчинської районної державної адміністрації від 01.10.2018 р. № 67 оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» - спеціаліста сектору прийому громадян відділу житлових субсидій управління соціального захисту населення  Тульчинської районної державної адміністрації Вінницької області.

03 Жовтня, 2018 р., 12:38
Оголошення Наказом начальника  управління соціального захисту населення Тульчинської районної державної адміністрації від 01.10.2018 р. № 66 оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» - спеціаліста відділу житлових субсидій управління соціального захисту населення  Тульчинської районної державної адміністрації Вінницької області.