Конкурси на зайняття вакантних посад

25 Листопада, 2021 р., 10:27
Служба у справах дітей Тульчинської райдержадміністрації повідомляє, що наказом начальника служби у справах дітей Тульчинської райдержадміністрації  від 24.11.2021 року №01-12/73 оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,В” – головного спеціаліста відділу усиновлення та розвитку сімейних форм виховання служби у справах дітей Тульчинської райдержадміністрації з розташуванням робочого місця смт. Крижопіль (зона обслуговування Городківської та Крижопільської територіальних громад)

02 Вересня, 2021 р., 10:16
Тульчинська районна державна адміністрація повідомляє, що наказом керівника апарату від 01 вересня 2021 року № 97 н-к оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,В” – головного спеціаліста відділу цифрового розвитку, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації.

18 Червня, 2021 р., 11:31
Тульчинська районна державна адміністрація повідомляє, що наказом керівника апарату від 17 червня 2021 року № 83 н-к оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,В” – головного спеціаліста з питань мобілізаційної роботи  апарату Тульчинської районної державної адміністрації.

14 Червня, 2021 р., 12:00
Тульчинська районна державна адміністрація повідомляє, що наказом керівника апарату від 11 червня 2021 року № 81 н-к оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,В” – головного спеціаліста відділу цифрового розвитку, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації.

28 Травня, 2021 р., 16:49
Тульчинська районна державна адміністрація повідомляє, що наказом керівника апарату від 28 травня 2021 року № 71 н-к оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,В” – головного спеціаліста сектору з питань оборони та цивільного захисту апарату Тульчинської районної державної адміністрації.

28 Травня, 2021 р., 10:55
Архівний відділ Тульчинської районної державної адміністрації повідомляє, що наказом начальника архівного відділу Тульчинської районної державної адміністрації від 27 травня 2021 року № 10-к оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,В” – головного спеціаліста архівного відділу районної державної адміністрації (віддалене робоче місце смт. Крижопіль).

21 Травня, 2021 р., 16:31
Тульчинська районна державна адміністрація повідомляє, що наказом керівника апарату від 21 травня 2021 року № 68 н-к оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,В” – головного спеціаліста відділу юридичного забезпечення та супроводу діяльності органів місцевого самоврядування управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату Тульчинської районної державної адміністрації.

17 Травня, 2021 р., 08:41
Тульчинська районна державна адміністрація повідомляє, що наказом керівника апарату від 14 травня 2021 року № 67 н-к оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії "Б" – начальника відділу цифрового розвитку, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації.

14 Травня, 2021 р., 10:24
Тульчинська районна державна адміністрація повідомляє, що наказом керівника апарату від 13 травня 2021 року № 61 н-к оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,Б” – начальника відділу архітектури, просторового розвитку, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації – головного архітектора району.

19 Квітня, 2021 р., 16:03
Служба у справах дітей Тульчинської райдержадміністрації повідомляє, що наказом начальника служби від 19 квітня 2021 року № 217 оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії ,,Б” – заступника начальника служби – начальника відділу попередження соціального сирітства та дитячої бездоглядності служби у справах дітей Тульчинської РДА