Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 23.01.2020 11:47
Кількість переглядів: 167

21.01.2020 року, відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації. На розгляд дорадчого органу було винесено  низку життєво важливих та відповідальних питань що стосуються захисту прав та інтересів дітей району зокрема: про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, щодо доцільності  влаштування дитини в КНП «Тульчинський обласний будинок дитини ВОР», про  вчинення правочинів щодо захисту житлових прав від імені та в інтересах малолітніх дітей та затвердження висновків про стан утримання, виховання та розвитку дітей-вихованців в дитячому будинку сімейного типу.

За результатами підготовлених службою  у справах дітей райдержадміністрації  висновків, заслухавши окремі думки та пояснення учасників засідання, комісією були прийняті відповідні рішення, які передані за компетенцією на виконання.