Спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління Тульчинської районної державної адміністрації

Дата: 27.08.2019 13:38

Умови конкурсу

Інформація про конкурс оприлюднена на сайті Національного агентства України з питань державної служби за посиланням:

Фінансове управління Тульчинської районної державної адміністрації  повідомляє, що за результатами конкурсу на  зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - спеціаліста бюджетного відділу фінансового управління  Тульчинської райдержадміністрації, оголошеного наказом начальника фінансового управління Тульчинської  районної державної адміністрації від 23 серпня 2019 р. № 9, переможцем  визначений Лейбак Андрій Васильович.